Pettunud Ševoldajeva: teine koht ei ole kunagi Flora jaoks hea tulemus (0)

Aleksandra Ševoldajeva. Foto: Brit Maria Tael

Tallinna Flora naiskonna peatreener Aleksandra Ševoldajeva märkis pärast Balti liigas saadud 0:2 kaotust Šiauliai Gintralt, et nad on pettunud, aga mäng oli hea ettevalmistus eurohooajaks.

"Iga kaotus on pettumus," sõnas Ševoldajeva alustuseks Soccernet.ee otseülekandes. "Kohati mängisime täitsa kenasti, kontrollisime mängu ja tekitasime paar ohtlikku momenti, aga rahule ei jää sellega, et vastase väravasse pall ei jõudnud. See on põhiline asi, mille peab üle vaatama ja mida oleks saanud veel teha. Esimesel poolajal oli natuke vähe ründeliikumisi vastase selja taga, aga see on ka mingil määral arusaadav, sest pidime natuke koosseisuga vangerdama. Üldpildis saime hea mängu ja head asjad tulid sealt välja," lisas peatreener.

Kuna Gintra kindlustas Balti liiga võidu, siis Flora saab maksimaalselt mängida teise koha peale, kuid see Eesti meisternaiskonda ei rahulda. "Teine koht ei ole kunagi Flora jaoks hea tulemus," lausus Ševoldajeva.

Ta lisas, et mäng Gintraga oli hea ettevalmistus eurohooajaks. "Väga hea ettevalmistus ja heal tasemel mäng. Siin mingid päevad tagasi mängisime ka ühe poiste võistkonna vastu, et saada väljakutsuvat tempot. Täna oli paberi peal kirjas Leedu, aga väga rahvusvaheline seltskond tuli meile vastu. Seega usun, et saime kena väljakutse nii individuaalselt kui ka võistkondlikult ja arvan, et sellised momendid tulevad välja Meistrite liiga mängus."

REKLAAM

Flora väravasuul säranud ja mitu head tõrjet teinud Victoria Vihman: "Pingutasime suht palju, aga kahjuks on veel mõned asjad puudu, mida on vaja parandanda, näiteks suhtlus. Siin mängus ikka tööd oli natuke. Mõningad asjad on vaja paremaks saada, aga enam-vähem jään [enda mänguga] rahule."

Gintra teine värav sündis löögist, mis nägi välja nagu ebaõnnestunud tsenderdus, aga pall maandus väravas. "See oli päris raske olukord, aga oleks saanud mingeid asju paremini teha, näiteks oleks pidanud rohkem valmis olema. Olin valmis löögiks, aga ei olnud valmis selleks, et mulle taha posti tõstetakse," rääkis Vihmann.

"Kindlasti oli see väga hea ettevalmistus [Meistrite liigaks]. Võtsimegi selle mängu selleks, et saaks euromängudeks valmistuda. Kindlasti läheme sinna võitma," sõnas väravavaht.

18-aastane Vihman on tänavu Flora esiväravavaht, sest Getriin Strigin otsustas, et sel hooajal tippjalgpalli ei mängi. "Ikka olin selleks valmis. Hea, et mänguaega saand, aga Getriinist tunnen ikkagi puudust. Ta oli hea eeskuju mulle. Hetkel ei ole mul kindlaid eesmärke. Annan endast Floras maksimumi ja siis vaatan edasi," märkis Vihman.

Flora alustab naiste Meistrite liiga hooaega 18. augustil, kui kohtub Iisraeli meistri Kiryat Gatiga. Teine kohtumine toimub 21. augustil kas Itaalia naiste jalgpalli vankumatu valitseja Torino Juventuse või Luksemburgi Racing-Unioni vastu.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK