Pikk ette (ja ise järele) | Euroopat vallutanud Paide juht Pruuli müügiturust, täiendustest, rahast, baasist ja suurtest plaanidest (3)

Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" 180. saade on tavapärasest erilisem. Sedapuhku on Kasper Elissaarel ja Ott Järvelal külas Paide Linnameeskonna tegevjuht Jaanus Pruuli, kellega piilutakse klubi euroedu telgitagustesse, aga vaadatakse ka tulevikku.

Saadet alustame juttudega möödunud Premium liiga voorust. Miks kaotas Flora Transile punkte ja millest neil tänavu napib? Kas tiitliheitlus Levadiaga äratati ellu (alates 10:45)? Räägime ka teistest. Kuidas vaatab Pruuli konkurentide tegemistele?

Alates 19:00 suundume Paide tegemiste juurde. Pühapäeval lepiti kodus viiki Kuressaarega, kellele on punkte kaotatud varemgi. Oli see europohmell või miskit muud? Kuidas kavatsetakse täita Henri Anieri saapad?

REKLAAM

Alates 22:52 läheme Paide euromängude, nende kaadritaguste ning klubi olevikku ja tulevikku puudutavate teemade juurde.

Milliseid väljakutseid pakkusid euromängud organisatsioonile? Millised olid kokkupuuted vastastega? Kui suur summa UEFA-lt teenitud 850 000 eurost on juba kulutatud ning millele? Deabeas müüakse välismaale. Kas ja kes on lähiajal veel minemas? Kust, kuidas ja kuhu tulevad täiendused? Kui suure osa eelarvest moodustavad üleminekuga teenitavad summad?

Kuidas on välismaalt klubisse meelitatud Ragnar Klavan, Henri Anier, Siim Luts ja Mihkel Aksalu? Milliseid nõudmisi sellise kaliibriga mängijate hoidmine endas kätkeb? Mis nõksuga saadi endale Sten Jakob Viidas ja varasemalt teised noored kohalikud talendid?

Mis seisus on Paides jalgpallihalli ja uue staadioni ehitamine? Miks on oluline oma baas? Juttu tuleb kõigest sellest, aga ka karikavõidu mõjust klubile, Karel Voolaidi usaldamisest ja veel paljust muust.

SEOTUD LOOD
3 kommentaari

Meelis Reiss   •  
(87.119.178.***)
Hr Pruuli võiks Viidasega küll väikese jutuajamise maha pidada,poiss ei saa vist aru,et kui peab U21 mängima võiks natuke vaeva ka näha. Nii laiska mängijat pole ammu mängimas näinud,liiga staarina tunneb ennast ilmselt. Sellises klubis ei peaks treener terve mängu mängijale karjuma,et liigutaks ennast!
-RoMaRiO-   •  
(90.190.164.***)
Väga hea kuulamine!
Rester   •  
(91.129.99.***)
To Meelis

Pean paraku nõustuma. Tal ei ole ju karjäärist otseselt midagi ette ka näidata, et võiks end staarina tunda

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK