Pikk ette (ja ise järele) | Paide tõi Lillekülla 7500 pealtvaatajat, sest nad ei ole inimesi närvi ajanud (1)

Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" värske episood keskendus Paide euromängule belglaste Anderlechtiga, mis on hetkeseisul kõva kandidaat aasta jalgpallihetkele. Saate tegid Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Kris Ilves.

Saadet alustame kohe Konverentsiliiga Paide - Anderlecht kohtumise juttudega. Esialgu räägime mängust ja analüüsime sellega seonduvat. Miks läksid asjad väljakul sedasi, kes keda alahindas ning mis on laual?

Alates 18:05 vaatame matši selle tahule, mis jäi platsi kõrvale - nii laialt kui üldse võimalik. Kuidas saavutas Paide avalikus ruumis nii nähtava positsiooni? Millise vea tegi klubi Eesti vabariigi peaministri Kaja Kallasega kohtudes?

REKLAAM

Kuidas sai Paide staadionile üle 7500 pealtvaataja? Peamiselt seeläbi, et erinevalt konkurentidest ei ole nad inimesi närvi ajanud ja pakuvad läbinisti positiivseid emotsioone. Puhta ja rikkumata lehekesena mõjuvad nad värskelt. Saime ka hea näite, et jalgpallis on veel üks viis, kuidas edu saavutada. Miks ei pruugi koondise puhul tänavu nii suurt publikunumbrit näha?

Alates 34:25 siirdume Premium liiga juurde. Mis seisus on Levadia? Miks ei ole Liliu ja Marko Putincanin enam väljakul käinud? Kus suunas tiitlikaitsja hetkel liigub?

Alates 45:00 räägime Florast. Miks nad on hakanud punaseid kaarte teenima? Milline on hetkel jõudude vahekord Levadiaga? Alates 49:32 on teemaks Kuressaare värske fenomen ja Vaprusele terendav viimane koht. Alates 52:20 saame teada, mis kuulutas Kaljule Kalevi üle võitu juba enne avavilet.

Saate lõpetame alates 56:25 fookusega välismaa tippliigadel. Mis toimub inglaste selja taga? Mis on Itaalia kõrgliiga suur probleem, milliste võtetega püüab Bundesliga end kehtestada ning miks Barcelona ei saa aru, et nad ei ole maailma naba?

1 kommentaar

Ott Järvela   •  
(185.154.22.***)
Täpsustus: kogu Paide - Anderlecht meediaoperatsioon viidi läbi klubi oma jõududega. Mis muudab selle muidugi veelgi muljetavaldavamaks.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK