Pikk ette (ja ise järele) | Topeltpiinlik pakk jätab Levadiale lunastuseks siiski võimaluse, aga hirmu ei tohi enam karta (8)

Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" värske osa võtab eeskätt luubi alla Eesti meistri FCI Levadia suure ja valusa kaotuse Meistrite liigas. Kuidas läks nii, et Islandi meistrilt Vikingurilt tuli vastu võtta koguni 1:6 kaotus? Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Ott Järvela ja Martti Kallas.

Kas Levadia kartis kaotust nii väga, et läks hoolimata kiirest juhtväravast islandlaste vastu krampi (alates 3:00)? Miks vedasid alt meeskonna eeldatavad liidrid? Ometigi ei saa eurohooaega veel ebaõnnestunuks lugeda, kuid milliseid vigu tuleb järgmises ringis Hiberniansi või Shamrock Roversi vastu kindlasti vältida?

REKLAAM

Pauk oli valus ka rahaliselt, ehkki Eesti meistrina on Levadiale kindlustatud arvestavad auhinnarahad (alates 14:30). Kui palju on teenitud palju ja mis olnuks võimalused siis, kui oleks õnnestunud järgmises ringis Malmölt mõõtu võtta?

Viimastel kuudel on Levadia vahepeal ülipikana tundunud pink kõvasti lühenenud. Kas suvises aknas tuleks teha täiendusi (alates 25:00)?

Vahetult enne euromängu lahkus klubist Frank Liivak, kes kolis Iirimaale Sligo Roversi ridadesse (alates 30:00). Kuidas muutub selle tulemusena Levadia seis ning mil moel võib Liivaku käik mõjutada tema võimalusi taas Eesti koondisesse murda?

Kogenud Eesti koondislaste kolmik ehk Enar Jääger, Aleksandr Dmitrijev ja Dmitri Kruglov saab viimaks kauaoodatud lahkumismängu (alates 40:00). Millega on need kolm meest end saatejuhtide mällu kirjutanud?

Trio lahkumismäng toimub senistega võrreldes teistsuguses kuues. Kas peaks seda võtma kui traditsioonide katkemist või uute algust (alates 49:00)? Ning miks on koondisest rääkides õhus oht, et Balti turniir ei mahu enam võistluskalendrisse (alates 55:00)?

Saate lõpetuseks kaalume Eesti naiste koondise võimalusi valikmängus Kasahstaniga. Naised vajavad hädasti õnnestumist ja antud mäng pakub selleks head võimalust (alates 57:00). 

8 kommentaari

Jaak   •  
(84.50.57.***)
Millal see Balti turniir sel aastal toimub?
IUdutuli   •  
(90.190.240.***)
Järvela kõlab aina enam nagu Pohlak – alati on "tõde" tema oma, alati võtab jutulõnga üle, kõlab justkui arukalt, aga sisuliselt kellelgi teisel rääkida ei lase.
IUdutuli   •  
(90.190.240.***)
Iseküsimus, miks keegi talle oponeerida ei taha. Kangur, kes muidu on mõistlik, mõjub Soccernetis nagu mingi Järvela sidekick/fanboy.
tpx   •  
(90.190.***)
@ IUdutuli, mul pikalt olnud enam-vähem sama arvamus. See on ka üks põhjustest, miks mina ei suuda enam seda poodkaasti jälgida. Lihtsalt kõrvadel hakkab valus kuulata seda OJ lõputut targutamist koos saidkiki monotoonse n-ö klakööritsemisega. Iganädalane SN ja EJL finantseeritud OJ propaganda, kui nüüd sõnaraamatust näpuga järge ajades sõnaseletusi otsida.
Wingback   •  
(213.180.19.***)
Levadialt midagi Eurosarjas loota ...
joko hama   •  
(82.131.126.***)
Ega on ja selline tunne,Kanguri artiklid on sellised asjakohased ja head informatiivsed Järvela hakkab vaikselt Soccerneti Pahviks muutuma aint et vahe on selles ,et Pahvi rante on aeagajalt päris lahe kuulata, siin läheb nagu vastupidi ja kui Kasparit ple siis see kolmas isik võik vabalt välja jääda podcastist ,sõna talle nigunii ei anta.Siiski üleüldiste eestikeelsete jalka uudiste jaoks kindlalt parim sait...podcast on veits rohkem vastu hakanud imo
joko hama   •  
(82.131.126.***)
või noh puudub selline mõnus meelelahutuslik intriig sest 99% on kõik kõigiga koguaeg nõus ,teistes podcastides on eriarvamusi ja sellist mõnusat hõõrumist rohkem.
tpx   •  
(90.190.***)
@joko hama, nõus. eriarvamused praktiliselt puuduvad ja kolme "saatejuhi" puhul sellise olukorra saavutamiseks tuleb ikka vaeva näha :| puudub ka mainitud "mõnus hõõrumine" või siis selline pingutamata huumor.

Tõsi, erinevad inimesed mõistavad huumorit erinevalt, aga selle saate puhul on raske mõista midagit, mida selles saates lihtsalt pole. ;)

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK