Poom: punane kaart andis meile isegi indu juurde (Puri: treenerivahetus pole meid mõjutanud) (0)

Markus Poom. Foto: Brit Maria Tael

Tallinna Flora poolkaitsja Markus Poom rääkis pärast 1:0 võitu Tartu Tammeka üle, et 64. minutil vähemusse jäämine andis rohevalgetele indu juurde.

"Pidime täna väga palju vaeva nägema, et need kolm punkti kindlustada. Aga meeste ees müts maha - kui oli vaja lõpus võidelda, siis me võitlesime, mängisime targalt mängu lõpuni, säilitasime ka taga nulli. Samas teame, et peame kindlasti oma mängupilti parandama, täna ei olnud ideaalne mäng. Sellegipoolest saame hea tujuga tagasi Tallinnasse minna," kommenteeris Poom Soccernet TV-le.

Kas Tammeka aktiivne algus oli Flora jaoks üllatav? "Pigem oli üllatav see, et me olime ise kuidagi unised ega saanud kohe alguses oma mängu käima. Ma ei tea täpselt, mis põhjusel, aga meil läks natuke aega, et leida üksteise vahel hea klapp. Esimese poolaja teine pool oli meil juba hea, kontrollisime mängu paremini. Mõnes mõttes äratuskella oli paraku vaja, aga tulime sellest seisust välja ja lõime veel poolaja lõpus 1:0, mille pealt oli hea vaheajale minna."

Kas punane kaart lõi meeskonda natuke rütmist välja ka? "Ma isegi ütleksin niimoodi, et mitte ei löönud rütmist välja, vaid pigem andis meile just hoogu juurde. Olime sel aastal juba ühe korra kümnekesi mänginud ja teadsime, mis meid ees ootab. Teadsime, et võit tuleb ainult raske tööga, ja see andis meile indu juurde. Me ei saanud enam kuskil jalga sirgeks lasta, vaid pidime panema lõpuni täiega."

REKLAAM

Tammeka kapten Sander Puri ütles, et puudu jäi ühest klaarimisest. "Väga kahju, et tuli selline värav. Pall oli kornerist lahti ja nad lihtsalt sutsasid selle sisse, see jääb kripeldama."

"Meile on sel hooajal üldse trahvilöökidest ja standarditest päris palju väravaid löödud, see on praegu kerge probleem. Samas tekitame ka ise võimalusi ja olime täna päris tublid, selle üle on hea meel. Kahjuks ei suuda veel võimalusi väravateks lüüa."

Tammekal oli lõpus pool tundi arvulist ülekaalu, kas palavuse pärast oli siis juba kumm natuke tühi või ei olnud ülekaalus mängimiseks head plaani? "Eks mõlemal oli lõpus juba kumm päris tühi, aga võib-olla oleksime pidanud veel rohkem kõigutama. Me ei leidnud seda viimast passi ettepoole. Hoidsime küll taga palli, aga väga teravat võimalust ei suutnud luua," vastas Puri.

Mis on pärast peatreeneri vahetamist meeskonnas muutunud? "Ega suurt ei ole. Mängujoonis on suhteliselt sarnane, lähme samamoodi edasi. Töö käib ja ma arvan, et treenerivahetus ei ole meid väga mõjutanud."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK