Poseidon viib turunduse ja kommunikatsiooni järgmisele tasemele (0)

Ivar Lepik ja Martin Kuldmägi. Foto: Pärnu JK Poseidon

Eesti III liigas mängiva Pärnu JK Poseidoni kontorisse lisandus alates märtsikuust inimene, kes hoolitseb klubi avaliku kuvandi eest.

Ametikoha täitis ajakirjanduses ja kommunikatsioonis kõrghariduse omandanud Ivar Lepik, kes on Eesti jalgpallisõpradele tuttav eelkõige Soccernet.ee portaali pikaaegse töötajana. Poseidoni värve esindab ta mängijana juba aastast 2014.

"Otsisin uut väljakutset ja nägin Poseidonis potentsiaali aidata klubi edasi viia selliselt, nagu seda Eesti jalgpallis varasemalt tehtud ei ole," märkis Lepik. "Leidsime kiiresti ühise keele, klubi pikaaegse liikme ja harrastusjalgpallurina tean meie lähtepunkti. Poseidoni senine fookus on selgelt olnud kvaliteetsel noortetööl, mis loob tugeva vundamendi klubi edasiseks arenguks."

Et Lepiku vastutusalla kuuluvad ka kogukonnajuhi ülesanded ja juba 2019. aastast täidab Poseidonis noortesuuna juhi rolli Hendrik Toots, võib tinglikult öelda, et vabatahtlikult on täidetud nõudmised, mis kohustuslikud Eesti tippklubidele. Eesti jalgpallipüramiidi madalamatel tasemetel on tegu aga äärmiselt erandliku nähtusega.

REKLAAM

"Ivari teadmised-kogemused ning suutlikkus näha suuremat pilti kui ainult jalgpalliväljakul toimuv toovad hulgaliselt lisaväärtust, mistõttu olen kindel, et tema liitumine aitab JK Poseidoni arengus suure sammu edasi teha," lisas klubi tegevjuht Martin Kuldmägi. "Oleme senise tegutsemise jooksul keskendunud eelkõige noortetööle, kuid nüüd tahame anda juurde klubi tervikule."

Pärnu JK Poseidon alustas tegevust 2013. aastal, praeguseks hetkeks esindab klubi orienteeruvalt 250 noor- ja 60 täiskasvanud jalgpallurit. Juba mõnda aega tegutsetakse suvepealinna külje all Sindis eesmärgiga rajada oma kodustaadion, mille äärde püstitati mõned aastad tagasi kogukonna abil katusealusega tribüün. Klubi esimesed kasvandikud on jõudnud välja Eesti noortekoondistesse. 

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK