Purje kollitas taas sloveene! (hinda mängijaid!) (4)

• Nägid mängu? Hinda mängijaid siin!

Mäng kulges kerges Sloveenia dikteerimises kuni 79. minutini, mil Dalibor Stevanovic Joel Lindpere taklamisega oma teise kollase kaardi teenis.

85. minutil tuli platsile Ats Purje, kes juba minut hiljem ka väravavõrku sahistas. Sloveenia kiiper Samir Handanovic tegi väravale eelnenud olukorras küll mitu head tõrjet, kuid lõpuks jõudis pall Purjeni, kes selle tühja väravasse saatis.

Tasub meenutada, et Purje oli resultatiivne ka kahe võistkonna omavahelises kohtumises kolm aastat tagasi, kui tema 83. minuti koll Eestile võõrsilt väärtusliku 2:1 võidu tõi.

Teistes E-alagrupi mängudes said võidud kirja nii Leedu kui Inglismaa, kes alistasid vastavalt San Marino ja Šveitsi.

8. septembril kell 21.45 A. Le Coq Arenal (Asula 4, Tallinn)

Eesti - Sloveenia 1:0 (0:0)