Roman Kožuhhovski: varsti mängime esineliku vastu alati võidu peale (5)

FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Premium liiga 19. voorus Nõmme Kalju vastu veel veerand tundi enne lõpuvilet eduseisus olnud, aga lõpuks 1:3 kaotuse saanud FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski kahetses kohtumise järel käest lastud šanssi, ent avaldas suurt rahulolu meeskonna üldise arengu üle.

"Esimene poolaeg oli meilt tugev, tekitasime mitmeid häid momente. Eeldasin, et teine poolaeg kujuneb keerulisemaks, aga kokkulepitud printsiipidest suutsid mängijad kinni pidada ja ma ei näinud olulisi põhjuseid teha muudatusi. Kollektiiv toimis ja suutis jõuda kontrarünnakutele.

Aga Kaljule penaltiga lõppenud olukorras kaotasime korraks keskendumise. Ning siis lõi vastane ka teise. Kalju kolmandat ma enam tagasilöögiks ei pea, sest siis võtsime riske ja proovisime mängu päästa. Kokkuvõttes tegime minu meelest hea mängu.

Teadsime enda tugevusi ja vastase omi samuti. Eelmine kohtumine (1:1 viik Levadiaga – O. J.) oli meie jaoks väga keeruline, kulus kõvasti nii emotsionaalset kui ka füüsilist jõuda. Eks seda oli ka täna väljakul näha," arutles Kožuhhovski.

REKLAAM

Kuressaare on end tänavu kehtestanud Premium liigas selge tugevuselt viienda meeskonnana, kes esinelikult regulaarselt punkte napsab ning neid tagumisele viisikule varasemast hoopis vähem kaotab. Kožuhhovskile teeb see progress rõõmu, aga sihid on kõrgemal.

"Astume edasi samm-sammult. Meeskonna areng on silmaga näha. Esinelik on esinelik põhjusega. Nad mängivad tänavu eurosarjas või on seda varem palju teinud. Aga mind rõõmustab? Et kuigi meie meeskonna tuumiku moodustavad noored mängijad, kellel pole liiga palju tippkohtadele mängimise kogemust, siis viimasel ajal oleme tippudele järele jõudnud.

Kõigi Premium liiga meeskondade jaoks on mäng Kuressaarega keeruline matš. Veel mõnda aega tagasi said mitmed võistkonnad tulla meie vastu platsile kindlas usus, et nad saavad võidu kätte. Enam see nii ei ole. Kutid usuvad meie tehtavasse töösse. Meeskonnas on hea konkurents ja atmosfäär.

Loodan, et õige pea jõuab kätte aeg, kus me esineliku meeskondadega kohtudes alati võitu jahime. Nagu me seda täna tegime. Aga kahjuks natuke jäi puudu," rääkis Kuressaare peatreener.

Saaremaa esiklubi hooaeg jätkub reedel, kui Evald Tipneri karikasarja 1/32-finaalis võõrustatakse Esiliiga tabeli neljandat meeskonda Viimsi JK-d. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
5 kommentaari

Kebab   •  
(91.129.107.***)
200 kiloga aastas?!
Aimar Veri   •  
(146.255.183.***)
Erinevalt alumistest on siiski tulemusi ja mängu.
Rester   •  
(91.129.10.***)
Mängu? Pikk ette ja ise järele väga mäng ei ole. Tulemust on küll
Kane   •  
(194.106.100.***)
Kure euroopasse 3 või 5 aasta jooksul!!
humorist   •  
(213.35.137.***)
Viikingite vastu oleks rohkem mängu küll olnud.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK