Rõõmusõnumeid Liverpooli fännidele: Salah sõlmis klubiga uue pika lepingu (0)

Mohamed Salah jõudis mullu Liverpooliga Meistrite liiga finaali. Foto: Scanpix / Yoan Valat / EPA

Liverpooli toetajad said reede pärastlõunal rõõmustava uudise: Egiptuse pallivõlur, Anfieldi lähistel viimaste aastatega lausa legendistaatusesse kerkinud Mohamed Salah sõlmis klubiga uue lepingu.

"Tunnen end suurepäraselt ja tahan juba järgmisi tiitleid võita. See on kõigi jaoks rõõmus päev," ütles puhkusel viibiv Salah klubi pressiteenistusele pärast lepingu sõlmimist. "Sellised protsessid võtavad aega, aga nüüd on kõik tehtud. Vaatame vaid tulevikku."

"Meeskond on viimase viie-kuue aastaga ainult ülespoole liikunud. Eelmisel hooajal olime lähedal lausa nelja tiitli võitmisele, kuid paraku suutsime viimase nädalaga kahest ilma jääda," meenutas egiptlane. "Arvan, et meeskond on heas seisus võitlemaks ükskõik millise karika nimel. Meil on täiendusi ka – peame lihtsalt kõva tööd edasi tegema, positiivselt suhtuma ja jätkama sealt, kus mullu pooleli jäime."

Liverpool ei avalikustanud ametlikus teates uue kontrahti pikkust, vaid teatas lihtsalt "pikaajalise lepingu" sõlmimisest. Viis hooaega klubis pallinud Salahi hingel on hetkeseisuga 254 mängu ja 156 väravat, klubi ajaloo parimate väravaküttide nimekirjas hoiab ta üheksandat kohta.

REKLAAM

Temast rohkem väravaid löönud meeste hulgas on aga parem väravalöömisnäitaja vaid ühel mehel: kui Gordon Hodgson lõi aastail 1925-1936 377 mänguga 241 väravat ehk skooris keskmiselt iga 141 minuti tagant, siis Salah on seni tabamuseni jõudnud keskmiselt iga 147 minuti tagant.

Enne Liverpooliga liitumist oli Salah pallinud Inglismaal Chelsea ridades ning kaitsnud Itaalias Fiorentina ja Roma värve. Euroopasse jõudis tema karjäär aga Šveitsi tippklubi Baseli kaudu.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK