Rooney meisterlikkus seljatas võitluslikud Sinisärgid (Hinda mängijaid!) (5)

Wayne Rooney. Foto: Jana PiparÄsja lõppenud 2016. aasta EM-valikturniiri kolmanda ringi mängus kaotas Eesti Wayne Rooney karistuslöögi tõttu 0:1.

Eesti pidas esimesel poolajal hästi vastu ning ei lasknud inglastel tõeliselt ohtlikke väravavõimalusi tekitada. Teine poolaeg tõotas tulla esimese koopia, kuid kapten Ragnar Klavani 48. minuti punane kaart jättis eestlased vähemusse.

Sellest hoolimata pidasid Sinisärgid 25 minutit vastu, kuid Wayne Rooney 73. minuti karistuslöök andis inglastele raske võidu. Ehk oleks väravaolukorras paremini tulnud hakkama saada kiiper Sergei Pareikol, kes pall käes väravasse maandus.

Järgmise valikmängu peab Eesti 15. novembril, kui võõrsil kohtutakse San Marinoga.

12. septembril kell 19.00 A. Le Coq Arenal (Asula 4, Tallinn)

Eesti - Inglismaa 1:0 (0:0)
73. Wayne Rooney

Hoiatused: 29., 48. Ragnar Klavan - 45+1. Leighton Baines, 53. Jordan Henderson, 87. Jack Wilshere
Eemaldamine: 48. Klavan
Mänguolud: +10, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajad:10195
Peakohtunik: Marijo Strahonja
Abikohtunikud: Sinisa Premuzaj ja Igor Krmar
Otsajoonekohtunikud: Ante Vucemilovic-Simunovic ja Domagoj Vuckov
Neljas kohtunik: Ivica Modric (kõik Horvaatiast)

Eesti: 1-Sergei Pareiko, 4-Igor Morozov, 15-Ragnar Klavan, 17-Enar Jääger, 18-Karol Mets, 19-Artur Pikk, 13-Martin Vunk (83. 5-Dmitri Kruglov), 14-Konstantin Vassiljev (46. 2-Joel Lindpere), 16-Ilja Antonov, 8-Henri Anier, 10-Sergei Zenjov (80. 11-Henrik Ojamaa).
Varus: 12-Mihkel Aksalu, 22-Pavel Londak, 3-Alo Bärengrub, 5-Dmitri Kruglov, 20-Gert Kams, 21-Artjom Artjunin, 2-Joel Lindpere, 6-Aleksandr Dmitrijev, 11-Henrik Ojamaa, 23-Taijo Teniste, 7-Kaimar Saag, 9-Rimo Hunt.

Inglismaa: 1-Joe Hart, 2-Calum Chambers, 3-Leighton Baines, 5-Gary Cahill, 6-Phil Jagielka, 4-Jordan Henderson (64. 19-Raheem Sterling), 7-Jack Wilshere, 8-Fabian Delph (61. 17-Alex Oxlade-Chamberlain), 11-Adam Lallana, 9-Danny Welbeck (80. 20-Rickie Lambert), 10-Wayne Rooney.
Varus: 21-Fraser Forster, 13-Ben Foster, 12-Nathaniel Clyne, 14-Kieran Gibbs, 15-Jonjo Shelvey, 16-James Milner, 17-Alex Oxlade-Chamberlain, 18-Andros Townsend, 19-Raheem Sterling, 20-Rickie Lambert.

LIVE-ülekanne:

5 kommentaari

Rooney   •
(90.191.142.***)
see kabi, kes siia kirjutas, et Shrek skooris võib koos Vungiga mun.ni minna.
Aadu   •
(82.131.82.***)
Väga kahju, 10kesi mängida 40 minutit ja 1:0 kaotus. Ei süüdistaks totaalselt vv-ti. Oleks pidanud ikka 11kesi väljakule jääma.
ty   •
(82.131.18.***)
hahhahaha see oli hea :D Wayne "waynepoeg" Rooney oli ka hea ütlemine xD
PS manU fÄnn
Lee   •
(85.196.200.***)
Pole tegelikult nagu midagi öelda. Kolm mängu ja kõik väga võitluslikult ja võrdselt mängitud kohtumised, kus kõik kohtumised on lõppenud 1-0 skooriga ja vastased pole ka Andorra või fäärdie sugused, keda me võiksime võita. Inglismaaga oli isegi mäng raskem, aga suutsime hästi hakkama saada. Minu arust Vassiljeviga lõigati näppu. Kostja on mees kes suudab mäng muutust tuua ning kui teatakse, et ei suuda tervet mängu mängida, siis miks ei panta teda hiljem sisse, millega ta suudaks elevust tuua.
Hyrax   •
(90.190.163.***)
see ei ole üldse mõru pill mida alla neelata, mehed näitasid ikka väga head mängu.
Pikk oli väga hea
Jääger, morozov ja mets olid suurepärased, eriti üllatav oli morozovi liikumine, kes tavaliselt on aeglane. Mets muidugi on täisrahu ise.
Ojamaa eriti suurt midagi korda ei saatnud, mehe vorm on hetkel alla arvestus.
Zenjov on hea aga ta on samuti alla enda võimeid.
Anier lammutab aga pole kellegagi mängida ees.
Kostja ei olnud halb
Vunk poiss näitas head mängu ja väga halba mängu, ebastabiilne ja enamasti tundub et närvid ütlevad üles. Mingid lambised sisste sõitmised ja palliga magama jäämised on põhiline teema.
Antonov oli nagu Metski- rahu ise ja lahendas asju väga hästi.
Lindpere klass on jätkuvalt hea
Kruglov oli liiga vähe platsil

Mõrudam pill oli Leedule kaotus, tundub, et me läksime liiga aralt ja kaitsest lähtuvalt, Leedu vastu oleks võinud ikka natuke proovida lammutada julgemalt aga ei tea kuidas siis oleks läinud.

San marino vastu ma loodan, et minnakse ründavama formatsiooniga ja julgemalt, muidu hetkel oleks üsna hea kui võit Leedu vastu oleks taskus aga praegu pole veel midagi läinud.