Santos: teisel poolajal muutusime närviliseks, aga lõppseis oli aus (2)

Fernando Santos. Foto: Scanpix / Bernadett Szabo / Pool / AFP

Portugali eest EM-i avamängus kahe väravaga säranud ja EM-i ajaloo suurimaks väravakütiks tõusnud Cristiano Ronaldo teatas pärast Ungari alistamist, et eelkõige oluline oli turniiri hästi alustada. Fernando Santos jäi aga vaatamata raskustele omade mänguga rahule.

"Oluline oli võita. Ungari kaitses väga hästi, oli raske mäng, aga lõime lõpuks kolm väravat. Olen meeskonnale väga tänulik, et sain kaks väravat lüüa ja mind kohtumise parimaks valiti," sõnas Ronaldo 3:0 võidu järel UEFA-le antud usutluses. "Oluline oli stardist hästi minema saada. Nüüd on vaja jätkata ja ka edasi võita."

Koondise peatreener Fernando Santos jäi rahule teise poolaja algusega, aga seejärel muutus meeskond närviliseks. "See on tavaline. Aeg läks edasi ja meie pinge kasvas, aga õnneks suutsime sellest taastuda. Lõime värava, siis Ungari avas. Minu arust oli see aus tulemus."

REKLAAM

Ta jätkas: "Teadsime, et pärast värava löömist läheb lihtsamaks. Ootasin teistsugust Ungarit, aga nad istusid enamiku mängust sügaval. Samas me ka surusime, surusime ja surusime neid alla. Meil oli neli väga head võimalust ja kui oleksime ära löönud, siis nad oleks lagunenud. Seda me ei teinud ja nii läkski meie mäng raskemaks."

Portugali rünnakut elavdanud Rafa Silva tunnistas, et meeskond jättis liiga palju löömata. "Lõpuks saime õnneks kolm võimalust, mille ära lõime. Sellest turniiri alustamiseks piisas. Teadsime, et Ungari proovib kaitsta nii hästi kui võimalik ja siis kontrarünnakutele panustada. Meil õnnestus nende üleminekud kinni saada. Kõik võidud on olulised ja proovime nüüd sama rütmiga edasi liikuda."

Ungari ründaja Roland Sallai sõnas M4 Sportile, et ilmselgelt taheti väravat ja võitu. "Seetõttu mängisime teist poolaega julgemalt. Esimesel poolajal vajusime liiga ära, aga teisel ründasime palju uljamalt. Viimased kümme minutit olid kahetsusväärsed ja esimese värava puhul oli meil tohutult ebaõnne."

"Andsime endast kõik. Kahjuks jätsime oma võimalused löömata ja tõestasime, et saame ka siis hakkama, kui võtmemängijad puudu on. Fännid olid super - meil tõesti veab, et nad meie taga on," kiitis Sallai ka fänne.

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
2 kommentaari

nojh   •  
(85.29.245.***)
Oil aus
nojh   •  
(85.29.245.***)
*oli aus

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK