Sergei Vassiljev: mõnes momendis läksime täitsa joonisest välja (Laas: vastased olid jõulised ja kiskuvad) (0)

Põlva Lootose naiskond. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tuleviku ja Suure-Jaani Ühendnaiskonna peatreener Sergei Vassiljev rääkis pärast Põlva Lootoselt saadud 1:3 kaotust, et vastased väärisid võitu.

"Parem võistkond võitis. Põlva realiseeris paremini ja mängis hästi kontrate peale. Meie jäime kaitses hätta ja ise rünnakul kahjuks lahjaks," tõdes Vassiljev Soccernet TV-le.

"Mõnes momendis läksime ikka täitsa joonisest välja. Tegelikult Põlva mängis päris mitmes olukorras päris kõrgelt, kaitseliini taga oli ruumi küll ja meil on kiire ründaja, aga paraku mugavat ja korralikku palli sinna ei tulnud. Ma arvan, et selle tõttu täna nii vähe lõimegi."

Kas tänasest mängust on ka midagi head välja tuua? "Mõned hästi väljamängitud momendid ikka on. Aga kodutööd on rohkem."

REKLAAM

"Loodame, et paari nädalaga saame oma kaitseliini ja väravavahi tagasi. Meil on kolm väravavahti, aga täna oli väljakumängija väravas. Kui palju seda hooaja jooksul ikka juhtub, et kolmest väravavahist kolm on vigastusega väljas? Ma loodan, et rohkem sel hooajal ei juhtu."

Kas vahetusest teravalt sekkunud 16-aastane Raheli Jürgenson võib hakata tulevikus rohkem mänguaega saama? "Jaa, kindlasti, kui me saame teada, mis tema põlvel viga on. Kui see vigastus ei ole väga tõsine, siis saab ta kindlasti rohkem mänguaega."

Lootose kapten Ave-Lii Laas: "Ma ei ütleks, et võit oli täitsa kindlakäeline - meile löödi ikkagi värav ja paar olukorda jätsid soovida."

Oma otse karistuslöögist tulistatud värava kohta ütles Laas: "Oligi plaanis minna värava peale lööma. Väravavahist võib pall ka tagasi põrgata ja siis on kõik võimalik, aga läks lausa otse sisse."

Lootos pidi tegema kohtumise lõpus paar sunnitud vahetust. "Selles mängus olid vastased üllatavalt jõulised ja väga kiskuvad. Seetõttu tuli neid vigastusi," kommenteeris Laas.

Kas viiendaks tõusnud Lootos võtab nüüd sihile esineliku? "Ma ei oskagi niimoodi öelda. Alati kui hakkad eesmärki kõvasti välja ütlema, siis võib see nihu minna. Seega vaatame, mis tuleb."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK