Ševoldajeva kiitis karikavõidu järel kiiret avaväravat, kuid kurtis rohkete pallikaotuste üle (0)

Foto: Brit Maria Tael

Tallinna Flora naiskonna peatreener Aleksandra Ševoldajeva rääkis pärast 7:1 võiduga lõppenud karikafinaali, et 22. sekundil löödud kiire juhtvärav teda ei üllatanud. Ta tõi tänasest kohtumisest välja aga ka aspekti, mille üle ta on rahulolematu.

Kiire avavärava kohta ütles Ševoldajeva: "Hästi välja mängitud olukord - 15 sekundit oldi kannatlikud ja siis mindi teravalt kontrasse. Väga üllatunud ma ei ole."

"Kalev püsis kogu aeg mängus ja oli lõpuni terav. Neil tekkis kolm-neli sellist momenti, kus nad läksid peaaegu üks-ühele, aga Siret [Räämet] tegi paar tacle'it ja nad ise koperdasid ka kuhugi muru sisse. Aga järjepidevalt väravaolukordi tekitada suutsime meie kindlasti rohkem ja realiseerisime ka päris mitmed olukorrad," analüüsis Ševoldajeva.

"Rahul ei ole ma sellega, et andsime liiga palju palli ära. Oleksime pidanud seda veel kiiremini liigutama ja leidma häid toetusnurkasid, mis olid tegelikult olemas. Võib-olla segas kuiv väljak, mulle tundus, et mängijad natuke sinna koperdasid. Nad jäid liiga kauaks palli hoidma ja siis tekkisid pallikaotused sellistes kohtades, kus me polnud sel hooajal varem endale nii palju pallikaotusi tekitanud. Aga ma arvan, et mängijad ise teavad seda ja peame lihtsalt selle kallal tööd tegema."

REKLAAM

Miks Getter Saar juba esimese poolaja lõpus Kristina Teerni vastu välja vahetati? "Getter tuli kahjuks väikese murega välja, ta sai vist laksu vastu hüppeliigest. Me ei tahtnud lihtsalt riske võtta, nii et mõistlik oli see vahetus ära teha," vastas treener.

Kuidas Flora naiskond karikavõitu tähistab? "Puhkame ühe päeva ja siis tulevad juba uuesti trennid. Ega siin väga pikalt ei saa tähistada, hooaeg käib. Loodetavasti midagi head on praegu mängijatele ette valmistatud."

Flora äärepoolkaitsja, kübaratriki teinud Mari Liis Lillemäe: "Esimesel poolajal mängisime rohkem enda mängu. Teisel poolajal sai ka Kalev mõnevõrra rohkem initsiatiivi ja võib-olla oleks võinud meie keskendumine olla kohati parem, sellest tekkisid ohtlikud olukorrad meie värava all."

Oma ülikiire avavärava kohta ütles Lillemäe: "Ei osanud seda oodata, aga see oli väga positiivne algus mängule. Tegime kõrget survet ja sellest saimegi väravaolukorra."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK