Sinjavski näitas teravust, kuid Kölni sõna jäi kindlalt peale. West Ham flirtis punktikaotusega (0)

Manuel Lanzini lõi West Ham Unitedi esimese värava penaltipunktilt. Foto: Scanpix / Johnny Pedersen / EPA

Konverentsiliiga teises mänguvoorus sai Vlasi Sinjavski koduklubi Slovacko valusa kaotuse Kölnilt. Basaksehir, West Ham United ja Villarreal jätkavad täiseduga.

Slovacko käis külas Kölnil, kelle vastu jäädi avapoolajaga 0:2 kaotusseisu. Teise kolmveerandtunni algus tõi Tšehhi meeskonnale kaks kiiret tabamust, kui kolme minuti sees olid täpsed Jan Kalabiška ja Milan Petržela. Köln virutas siiski kaks vastu ja Slovacko jäi alla tulemusega 2:4.

Vlasi Sinjavski toodi mängu 72. minutil ning mõned minutid hiljem pääses eestlane ka endale omaselt katsetama. Nimelt saatis puurilukk Tomaš Fryštak pika palli vasakule äärele, Sinjavskil õnnestus mänguvahend kaasa napsata, trikitada end ka karistusala lähistele, kuid teele pandud madal löök vihises esipostist napilt mööda.

Slovacko seis on D-alagrupis kõige nigelam, sest kätte on saadud vaid punkt. Köln on nelja silmaga esimene. Samas alagrupis madistasid Belgradi Partizan ja Nice 1:1 viiki, kes on vastavalt teisel ja kolmandal kohal.

A-alagrupis sai Basaksehir kindla võidu Fiorentina üle, Hearts alistas RFS-i tulemusega 2:0. Teist mängu järjest oma võrku puhtana hoidnud Basaksehir on kuue punktiga esimene, Hearts tõusis teisele pulgale.

B-alagrupis mängisid Joonas Tamm ja FCSB Brüsseli Anderlechtiga väravateta viiki. Silkeborgil külas käinud West Ham United flirtis punktikaotusega. Juba viiendal minutil jäädi kaotusseisu, kuid avapoolajaga virutasid Manuel Lanzini, Gianluca Scamacca ja Craig Dawson kolm tükki tagasi. Viimane sõna jäi taanlastele: 75. minutil näitas täpsust Sören Tengstedt. Seega jäi West Ham peale tulemusega 3:2. Kahe mängu järel hoiavad inglased grupi esikohta, võidu kõrvale viigi saanud Anderlecht on teisel real. FCSB on hetkel hõivanud kolmanda pulga.

C-alagrupis oli Villarreal 2:1 üle Beer Sheva Hapoelist. Poznani Lech võttis Viini Austria korralikult tükkideks ja sai kirja 4:1 võidu. Külaliste tabamuse eest kandis hoolt 20-aastane Matthias Braunöder.