Sinjavski skooris ka euromängus ja Slovacko on väga lähedal alagrupile (video!) (0)

Vlasi Sinjavski. Foto: Slovacko Twitter

Vlasi Sinjavski skooris teist mängu järjest ning tema koduklubi Slovacko (Tšehhi) jõudis UEFA Konverentsiliiga alagrupiturniiri lävele.

Slovacko võõrustas Konverentsiliiga viimase valikringi avakohtumises Stockholmi AIK-d (Rootsi). Pühapäeval Tšehhi kõrgliigas värava löönud Sinjavski vahetati täna sisse 1:0 eduseisus 70. minutil. Seitse minutit hiljem libistas ta Michal Kohuti madala tsenderduse mõne meetri pealt võrku. AIK puurivaht Kristoffer Nordfeldti omavärav vormistas lõpuks Slovackole 3:0 võidu.

Võidukas oli ka Karol Metsa tööandja Zürich (Šveits), kes alistas Euroopa liiga viimase eelringi avamängus koduväljakul Heartsi (Šotimaa) 2:1. Mets kuulus sel eurohooajal esmakordselt Zürichi põhikoosseisu. Ta vahetati välja 83. minutil, kui kõik väravad olid löödud.

Pikal vigastuspausil viibiva Nikita Baranovi leivaisa Jerevani Pjunik (Armeenia) viigistas Euroopa liiga viimase eelringi avamängus Tiraspoli Šeriffiga (Moldova) 0:0.

Kaotusvalu sai tunda Joonas Tamme koduklubi FCSB (Rumeenia), kes alistus koduväljakul Vikingile (Norra) 1:2. Tamm viibis väljakul avavilest lõpuvileni ning teenis 80. minutil kollase kaardi.