Sisse-välja vahetatud Vassiljev: kahjuks andis vigastus tunda, loodetavasti ei ole midagi tõsist (0)

Konstantin Vassiljev valiti Premium liiga septembrikuu parimaks mängijaks. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Premium liigas FC Flora 4:1 võidumängus TJK Legioni vastu pingile jäänud, aga teisel poolajal sisse-välja vahetatud Konstantin Vassiljev selgitas, et põhjuseks oli vigastus.

"Enne mängu juba paar päeva tagasi sain säärevigastuse. Paari päevaga läks paremaks, aga kahjuks mängus andis jälle tunda, loodetavasti ei ole midagi tõsist," lausus 38-aastane keskpoolkaitsja Soccernet.ee-le.

Vassiljev vahetati mängus Legioniga väljakule 53. minutil. Ta lõi 67. minutil lõppseisuks 4:1 ning vahetati 81. minutil välja. "Hea, et õnnestus isegi selle lühikese ajaga tulemus vormistada. See oli tähtis, sest mingil hetkel oli mäng päris närviline. Legion mängis päris hästi, aga lõppkokkuvõttes kolm punkti on kõige tähtsamad," rääkis Vassiljev.

Ta lisas: "Ma arvan, et natuke mõjus ka koondisepaus. Päris pikalt ei olnud meeskond koos ja paari päevaga ei suutnud rütmi veel kätte saada. Eesmärgid on teada - iga mäng võita ja tiitel võimalikult kiiresti ära kindlustada. Nüüd on üks mäng vähem, mida võita. Keegi ei taha sellega venitada. Lihtsalt tahame võita, see on alati mõnus."

Flora järgmine kohtumine Premium liigas toimub 9. oktoobril, kui võõrsil minnakse vastamisi Pärnu Vaprusega. Kolm päeva hiljem ootab A. Le Coq Arenal ees karikamäng Elvaga.