Soome jättis Eesti neljandaks (2)

Tund aega planeeritust hiljem alanud kohtumise avapoolaeg lõppes küll väravateta, kuid Soome tuli teisele poolajale teravalt peale ja läks juba 49. minutil Preparim Hetemaj tabamusest juhtima.

Veidi enne lõppu lõi enne Balti turniiri mitte kordagi Soome A-koondis esindanud Valteri Moren nurgalöögist palli peaga Pavel Londaku selja taha, vormistades 2:0 võidu.

Abikohtunikud: Romans Platonovs, Raimonds Tatriks
Neljas kohtunik: Vitālijs Spasjonnikovs (kõik Läti)

Soome: 12-Lukas Hradecky, 13-Jarkko Hurme, 3-Niklas Moisander, 2-Juhani Ojala, 4-Joona Toivo (62. 23.Valteri Moren), 14-Tim Sparv, 7-Roman Eremenko, 16-Joni Kauko, 8-Perparim Hetemaj (87. 15-Sakari Mattila), 20-Joel Pohjanpalo (89. 18-Erdan Zeneli), 10-Teemu Pukki (73. 19-Alexander Ring).
Varus: 1-Niki Maenpaa, 5-Tero Mantyla, 6-Mika Vayrynen, 15-Sakari Mattila, 17-Petteri Forsell, 18-Erfan Zeneli, 19-Alexander Ring, 22-Jukka Raitala, 23-Valteri Moren, 24-Tapio Heikkila.

Eesti: 22-Pavel Londak, 20-Gert Kams (84. 23-Taijo Teniste), 2-Alo Bärengrub, 21-Artjom Artjunin, 5-Ken Kallaste, 11-Igor Subbotin (72. 8-Tihhon Šišov), 16-Eino Puri (72. 6-Ilja Antonov), 13-Martin Vunk, 19-Siim Luts, 9-Albert Prosa, 18-Sander Post (84. 4-Karol Mets).
Varus: 12-Mihkel Aksalu, 8-Tihhon Šišov, 3-Taavi Rähn, 4-Karol Mets, 6-Ilja Antonov, 23-Taijo Teniste, 7-Sander Puri.