Soomets rumalast punasest: selliseid vigu ei saa aktsepteerida (Pedmanson: kindel pettumus) (1)

Markus Soomets mängujärgsel intervjuul. Foto: Soccernet.ee

FC Flora kaptenipaela kandnud Markus Soomets nentis pärast 0:0 viiki Tartus, et vastastele kingituste tegemine tuleb lõpetada.

Flora mängis Nikita Mihhailovi rumala vea tõttu terve teise poolaja kümnekesi. "See ei ole kunagi võidetud üks, see on kaotatud kaks. Ei saa aktsepteerida seda, et oleme kolm mängu ise vastasele kätte andnud - Kalevi vastu saime punase, siin saime punase, Paide vastu minu [põhjustatud] penalti. Peame olema keskendunud lõpuni, et ei anna niimoodi ära. Teisel poolajal üks vähemuses oli meil ka isegi paar varianti esipostis, hea õnne korral oleks olnud kolm punkti, aga praegu me peame olema rahul selle ühega," rääkis Soomets Soccernet TV mängujärgses intervjuus.

Flora oli siiski Tammekaga hädas ka juba avapoolajal. "Me tahtsime ülevalt vastast lämmatada. Arvasime, et Tammeka ei tule madalalt tika-takaga välja ja me saame ka üleval palli võita. Esimene poolaeg jäime võib-olla hätta ründaja markeerimisega pikkade pallide [puhul] ja teiste pallide võitmisega. Kui oleks selle paika saanud, oleks mäng läinud kohe meie rööbastes. Oleks tahtnud teha poolajal korrektuure, aga siis olid teised jutud," kommenteeris Soomets.

Tammeka ründav poolkaitsja Herman Pedmanson tõdes, et ka neile ei paku viigipunkt lõpuks rahulolu: "Pärast mängu on kindel pettumus. Mängime terve poolaja üks mees rohkem ja nii palju võimalusi on, aga ei suuda ära lüüa ..."

REKLAAM

Pedmanson kinnitas, et vaheajajutud nägid ette ründavamat tegutsemist. "Proovisime maksimaalselt ära kasutada enda ühemehelist ülekaalu, põhiliselt just pressingus," rääkis ta.

Tammeka jätkab Premium liigas nelja vooru ainsagi kaotuseta, Florast kolme punktiga ees. "Tavaliselt on nii, et kui on hoog sees ja tuleb koondisepaus, siis raugeb ära, aga loodan et meil mitte, ja pigem tundus, et seda ei juhtunud," avaldas Pedmanson rahulolu. "Oleme teinud järeldused erinevatest eelhooaja mängudest ja mängime nii, kuidas tuleb. Pingutame."

Täispikad intervjuud:

SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

-soccerfann-   •  
(85.253.229.***)
Kui Jürgensil oli liiga julge kommentaar, siis tema peaks ka järgmine kord kontrollima oma emotsioone. On vaid rumalad vastused.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK