Stojkovic: kui võtame neilt palli ära ja kontrollime tempot, siis suudame Kalju alistada (0)

Levadia peatreeneri kohusetäitja Ivan Stojkovic. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tallinna Levadia peatreeneri kohusetäitja Ivan Stojkovic usub, et homses karikamängus Nõmme Kaljuga võidab meeskond, kes suudab palliga domineerida ja tempot kontrollida.

"Üle pika aja on kõik mängijad terved. Ernest Agyiri on tagasi täiskoormustega treeningutel ja kuulub homme koosseisu. Rasmus Peetson ja Murad Velijev on pärast haigusi samuti tagasi. Kõik mängijad on homseks saadaval," lausus Stojkovic mängueelsel pressikonverentsil.

Stojkovici sõnul ei ole karikamänguks valmistumine teistsugune. "Valmistume selleks mänguks samamoodi - analüüsime vastast samamoodi nagu analüüsime kõiki vastaseid. Minu ja ülejäänud treeneritetiimi jaoks on see nagu tavaline mäng. Läheme seda võitma."

Levadia asub liigatabelis teisel ja Kalju kolmandal kohal, aga meeskondasid lahutab koguni 11 punkti. Tänavu on vastamisi mindud kaks korda ja mõlemad mängud olid tasavägised, kui aprillis tehti 1:1 viik ja mais jäi 1:0 peale Levadia. Mida ootab Stojkovic homselt karikamängult?

REKLAAM

"Ausalt öeldes ootan sarnast kohtumist. Ma ei usu, et nad vahetavad formatsiooni või muudavad mängustiili, võib-olla ainult mingeid väikseid asju. Oleme nende mängu analüüsinud ja viimaseid kohtumisi vaadanud. Ma ei usu, et tuleb üllatusi," lausus Stojkovic.

Ta lisas: "Kalju on organiseeritud meeskond, kes teab igas olukorras, mida teha. Nad on tänavu peamiselt mänginud kolme keskkaitsja ja kahe kontrolliva poolkaitsjaga ja kaks number kümmet on taskutes. Kalju on meeskond, kes tahab mängida palliga nagu meiegi, aga ma usun, et kui võtame neilt palli ära ja kontrollime tempot, siis suudame nad alistada."

Kalju ja Levadia karikamäng 1/16-finaalis toimub 18. augustil Sportland Arenal algusega kell 19.00. Mängu näitab otsepildis Soccernet TV.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK