Taani peatreener: Eriksen muretses meie ja oma pere pärast. Ta ei ole ainult suurepärane mängija, vaid ka suurepärane inimene (0)

Taani koondise peatreener Kasper Hjulmand.Foto: Scanpix / Friedemann Vogel / Reuters

Taani jalgpalliliit korraldas täna pressikonverentsi, kus Christian Erikseni õnnetust lahkasid koondise arst Morten Boesen ja peatreener Kasper Hjulmand.

Boesen kinnitas, et õnnetuse põhjustas südame seiskumine. "Mul ei ole juhtunu kohta selgitusi, ma ei näinud seda oma silmaga, aga ta oli läinud. See oli südame seiskumine ja me elustasime teda," kommenteeris Boesen, kellelt küsiti muuhulgas, kui lähedal oli kõige hullem.

"Ma ei tea, kui lähedal olime tema kaotasmisele. Saime ta tagasi, see juhtus kiiresti. Kui tema juurde jõudsin, siis ta oli külili ja hingas, aga see muutus kiiresti ja hakkasime talle esmaabi andma. Tegime seda, mida pidime tegema ja saime Christiani tagasi," lisas Boesen.

"Ta on stabiilses seisundis ja asjaolusid arvestades on temaga hästi, testid on häid tulemusi andnud. Ta on mängijatega suhelnud ja ta jääb haiglasse täiendavatele uuringutele."

REKLAAM

Taani - Soome mäng EM-finaalturniiril jätkus kaks tundi pärast intsidenti ja taanlased kaotasid 0:1, aga Taani peatreener Hjulmand kritiseeris Euroopa jalgpalliliitu, kes andis neile ainult kaks valikut ehk kas mänguga jätkata samal päeval või järgmisel päeval.

"Mõni mängija polnud valmis edasi mängima, mõni oli valmis. See ei ole normaalne, et pead edasi mängima, kui sinu sõber kannatab südameprobleemide käes," rääkis Hjulmand. "Mul on tunne, et me poleks pidanud edasi mängima. See oli karm, sest mängijad pidid otsustama, aga see oli vale, et mängijad üldse sellisesse olukorda pandi. Ma olen väga uhke, et olen treener sellisel meeskonnal, kelle mängijad reageerisid nii, nagu nad reageerisid."

Ta lisas: "Christian muretses hoopis meie ja oma pere pärast. Ta ütles, et ei mäleta, mis juhtus. Ta oli meie pärast mures ja küsis, kuidas meil läheb. See on tüüpiline Christian ja see näitab, et ta ei ole ainult suurepärane mängija, vaid ka suurepärane inimene. Hea oli teda naeratamas näha ja meie proovime nüüd ennast kokku võtta ja Christiani nimel mängida."

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK