VAATA JÄRELE: Dmitrijev, Jääger ja Kruglov hoidsid taga nulli, aga lõpuks sahistas Soome 35 meetrilt (6)

Eesti ja Soome legendide kohtumine püsis sinisärkide kontrolli all, kuni lahkumismängu pidanud Aleksandr Dmitrijev, Enar Jääger ja Dmitri Kruglov väljakul viibisid. Pärast nende meeleolukaid väljavahetamisi napsasid soomlased aga iluväravast 1:0 võidu.

Mõlemad meeskonnad jõudsid korra palli suluseisust võrku saata, aga tablool püsisid nullid kuni 75. minutini, mil Mika Väyrynen karistuslöögi 35 meetrilt täpselt Sergei Lepmetsa valvatava värava ristnurka keerutas.

2x40 minutit kestnud kohtumise lisaminutil avanes Vjatšeslav Zahovaikol suurepärane viigivõimalus, aga ta ei suutnud Tarmo Neemelo söötu neljalt meetrilt võrku lükata.

Eesti meeskonda juhendasid Arno Pijpers, Martin Reim ja Tarmo Rüütli. Soome treeneripingile kuulusid Jari-Pekka Keurulainen ja Markku Kanerva.

Lõppseis:

19. augustil kell 19.30 A. Le Coq Arenal

Eesti - Soome  0:1 (0:0)
75. Mika Väyrynen

Eesti legendide võistkonna koosseis: Marko Kristal (143 mängu/9 väravat), Konstantin Vassiljev (142/26), Mart Poom (120/0), Kristen Viikmäe (115/15), Raio Piiroja (114/8), Joel Lindpere (107/7), Sergei Terehhov (94/5), Andrei Stepanov (89/1), Tarmo Kink (82/6), Taavi Rähn (74/0), Teet Allas (73/2), Sergei Pareiko (65/0), Gert Kams (60/3), Erko Saviauk (60/1), Tihhon Šišov (42/0), Vladimir Voskoboinikov (36/4), Indro Olumets (32/2), Vjatšeslav Zahovaiko (39/8), Janek Meet (37/0), Igor Morozov (30/0), Pavel Londak (27/0), Aleksander Saharov (25/1), Tarmo Neemelo (22/1), Jarmo Ahjupera (22/1), Ivan O´Konnel-Bronin (22/0), Igor Prins (20/0), Raivo Nõmmik (17/0), Mark Švets (16/1), Jevgeni Novikov (13/2), Gert Olesk (13/0), Sergei Lepmets (12/0), Toomas Krõm (11/0), Rimo Hunt (7/1), Eino Puri (5/0), Marko Lelov (3/0), Siim Tenno (3/0), Jürgen Kuresoo (2/0).

Soome legendide võistkonna koosseis: Jonatan Johansson (105/22), Joonas Kolkka (98/11), Toni Kuivasto (75/1), Aki Riihilahti (69/11), Mika Väyrynen (64/5), Alexei Eremenko jr. (57/14), Kari Arkivuo (57/1), Jussi Jääskeläinen (56/0), Kari Laukkanen (49/0), Harri Ylönen (46/1), Jarkko Wiss (45/3), Markus Halsti (33/0), Mika Kottila (31/7), Petri Helin (27/2), Juha Reini (23/0), Paulus Roiha (20/4), Antti Pohja (19/2), Pekka Lagerblom (12/0), Timo Furuholm (10/2), Mika Ojala (9/0), Miikka Multaharju (6/0), Tero Mäntylä (2/0).