Tehtud diil: Kylian Mbappe sõlmis PSG-ga kolmeaastase lepingu (0)

Kylian Mbappe jääb veel paariks aastaks PSG-sse. Foto: Scanpix / Christian Hartmann / Reuters

Pariisi Saint-Germain tegi oma kodulehel teatavaks, et nende superstaar Kylian Mbappe (23) sõlmis klubiga kolmeaastase lepingupikenduse.

Prantslase leping oleks lõppenud ligikaudu kuu aja pärast ning seetõttu eeldati, et mees jätab Ligue 1-ga hüvasti. Pikalt oli õhus Real Madridi nimi ja paar nädalat tagasi tundus veel kindel, et Mbappe ka Madridi liigub, kuid paar päeva tagasi tegi PSG prantslasele korraliku pakkumise. Kuigi La Liga on juba teatanud, et plaanib klubi ka kohtusse kaevata, siis lõppkokkuvõttes saigi PSG suur rahakott otsustavaks ning Mbappe otsustas sõlmida kontrahti, mis kestab 2025. aastani.

"Tahaksin teatada, et otsustasin PSG-ga oma kontrahti pikendada ja otseloomulikult olen selle üle rõõmus," seletas Mbappe koduklubi pressiteenistusele. "Olen kindel, et saan jätkata oma arengut klubis, mis pakub kõike vajalikku. Olen samuti õnnelik, et saan edasi mängida Prantsusmaal ehk riigis, kus olen sündinud, üles kasvanud ning omale nime teinud."

"Tahan tänada [PSG] president Nasser Al-Khelaifit, et ta mind usaldas ning et ta nõnda kannatlik oli. Tahan samuti tänada kõiki PSG fänne nii Prantsusmaal kui ka üle maailma nende toetuse eest ja eriti viimaste kuude eest."

REKLAAM

Klubi esimees Nasser Al-Khalifi tõdes, et on samuti väga õnnelik: "Kyliani pühendumus on meie klubi ajaloos väga oluliseks verstapostiks. Alates päevast, mil Kylian meie perekonnaga liitus, on ta suutnud igas aspektis näidata oma võimsust. Temast saab meie klubi vundament nii väljakul kui ka selle kõrval. Olen väga uhke ja õnnelik Kyliani, meie fännide ning meie ülemaailmse perekonna üle. Võin meie fännidele öelda, et meie vägevaimad peatükid ootavad meid veel ees."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK