Teises liigas lähevad vastamisi kümne maakonna meeskonnad (0)

Viimastel aastatel II liigat valitsenud Paide Linnameeskond III võtab ka tänavu lõuna/lääne tsoonist osa. Foto: Brit Maria Tael

Eesti Jalgpalli Liit tegi täna teatavaks II liiga koosseisud: kui mullu oli esimest korda divisjoni ajaloos esindatud kaksteist erinevat maakonda, siis tänavu langes number taas tavapärase kümneni. Nimekirjast leidub ka mullu Esiliiga B-s viimaseks jäänud Nõmme Kalju U21 kui ka Vändra Vapruse nimed.

Meeste jalgpalli meistrivõistluste tugevuselt neljandas liigas osaleb sarnaselt eelmistele aastatele 28 võistkonda, kes võtavad osa kahes piirkonnas - põhi/ida ja lõuna/lääs. Liiga piirkonnapõhisel komplekteerimisel arvestati muuhulgas sõidukilomeetrite, tippliigaklubide duubelmeeskondade võrdse arvu ja meeskondade varasema paiknemisega eri liigades ja tsoonides.

Kõige rohkem osaleb Teises liigas Harjumaa meeskondi, keda on kokku kolmteist. Üle ühe võistkonna on veel Ida-Virumaal (4), Tartumaal (3) ja Pärnumaal (2). Ühe klubiga on esindateud Võru-, Jõgeva-, Lääne-Viru-, Saare-, Hiiu- ja Järvamaa. Teine liiga saab avapaugu 26. märtsil, täpsed mängude toimumisajad on selgumisel.

Põhja/Ida divisjonis on võrreldes eelmise hooajaga tehtud vaid kaks vangerdust: kui meister Tartu Kalev kerkis Esiliiga B-sse, siis nende koha võttis üle III liiga idatsoonis teiseks jäänud Jõhvi FC Phoenix. Lisaks sellele vahetasid Põhja-Tallinna JK Volta ja Viimsi II omavahel piirkonnad.

REKLAAM

Lõuna/Lääne tsooni maandusid mullu Esiliiga B-s kaks viimast kohta hõivanud tiimi (Kalju U21 ja Vändra Vaprus) ning III läänetsooni kaks esimest (Nõmme United U21 ja Harju Laagri II). Neli võistkonda asendavad Raplamaa JK-d (tõusis Esiliiga B-sse), Viljandi JK Tuleviku U21, Raasiku Jokerit ja Rummu Dünamot.

Võrreldes eelmise hooajaga muutsid oma nime nii Kuressaare kui ka Pärnu Vapruse duubel ehk kui mullu omasid võiskonnad nime järel "II" liidest, siis tänavu asetseb seal juba "U21" nimetus. Seega võivad kaks meeskonda soovi ning piisavalt heade tulemuste puhul ka taseme võrra kõrgemale tõusta. U21 nimetust kannavad veel Narva Transi, Ida-Virumaa Alliance'i, Nõmme Kalju, Tallinna Flora (U19) ja Nõmme Unitedi duubelmeeskonnad.

Põhi/Ida piirkond: JK Narva Trans U21, FCI Tallinn, JK Sillamäe Kalev, Võru FC Helios, Maardu Linnameeskond II, Jõgeva SK Noorus-96, FC Elva II, Viimsi JK II, Rakvere JK Tarvas, Tartu JK Welco II, Tartu FC Helios, Ida-Virumaa FC Alliance U21, Lasnamäe FC Ajax, Jõhvi FC Phoenix.

Lõuna/Lääne piirkond: Nõmme Kalju FC U21, Vändra JK Vaprus, Paide Linnameeskond III, FC Kuressaare U21, Pärnu JK Vaprus U21, Talinna FC Flora U19, FC Hiiumaa, Saue JK, Tallinna JK Piraaja, Keila JK, FC Kose, Põhja-Tallinna JK Volta, FC Nõmme United U21, Harju JK Laagri II.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK