Treiberg: olen viimasel ajal palju rõõmsam, kui teised löövad ka väravaid (Link: mängu algused on meie nõrk külg) (0)

Emma Treiberg. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Saku Sportingus laenul viibiv ründaja Emma Treiberg mängis täna esmakordselt Saku eest oma emaklubi Tallinna Kalevi vastu ning lõi 6:0 võidumängus kaks väravat. Treiberg tunnistas, et Kalevi vastu madistada oli väga huvitav ja samas imelik.

"Ma arvan, et ei ole teisi mängijaid, kelle vastu ma oleksin trennis nii palju mänginud ja palli ära võtnud. Nad kutsusid mind hüüdnime järgi, selles mõttes oli väga tore kogemus," kommenteeris Treiberg Soccernet.ee-le.

"Imelik oli küll. Mänguseisakute ajal ei osanud eriti käituda - ei teadnud, kas rääkida juttu, kas peaksin midagi ütlema või teretama."

"Ma ei tahaks päris nii öelda, et seis 6:0 peegeldab lõplikult seda jõudude vahekorda. Jalgpalli võlu ja valu ongi see, et alustad alati nullist, sul on võimalik mängida viiki, võita või kaotada. Me mängisime hiljuti isegi Tabasalu ja Põlvaga viiki."

REKLAAM

Treiberg on nüüd löönud tänavu Meistriliigas 32 väravat ehk ainult ühe tabamuse vähem kui parim täpsuskütt Lisette Tammik. Kas nüüd, kui Saku kindlustas ära teise koha, seab Treiberg eesmärgiks individuaalse väravaküti auhinna? "Ma viimasel ajal olen tegelikult märganud, et olen palju rõõmsam, kui teised löövad ka väravaid. Ma ei taha eriti mõelda nendele auhindadele, ma tunnen, et see paneb mingi pinge peale. Üritan lihtsalt anda endast parima ja nautida neid viimaseid mänge," vastas ründaja.

Kalevi kaitsja Johanna Marie Link: "Me ei saanud alguses oma mängu käima, kaks kiiret väravat olid nagu külm dušš. Siis saime jälle aru, mida me tegema peame. Meile on löödud varasemaltki esimese paari minuti väravaid, kohe käimasaamisega on meil olnud probleeme. See on meie nõrk külg. Peame olema väljakul kohe algusest saadik mänguks häälestatud."

"Pärast külma dušši saime aru, et nüüd tuleb liigutama hakata. Saime ennast paremini käima, söödumäng läks paremaks, häälestuse saime nagu paika. Aga järgmised väravad ei oleks ka tohtinud tulla, seal oli küsimus võib-olla väikestes vigades."

"Siin on nüüd vaja tõsised korrektuurid teha, võib-olla isegi tiimiga maha istuda ja arutada sügavamalt neid probleeme. Meie viimase aja mängud olid olnud kohati rabedad, aga siiski head, Sakul polnud viimasel ajal kõige paremini läinud, samas täna jällegi Saku domineeris. Meil jääb vajaka mentaliteedist, et lähme ja lööme 0:2 seisus tagasi ning ei vaju ära. Näha oli, et ka mängu lõpupoole istusime peamiselt kastis. Sellist asja ei tohiks kindlasti olla ja sellist seisu ei pidanuks olema."

Plaanide kohta hooaja viimaseks kolmevooruliseks ringiks ütles Link: "Tuleb oma mängu parandada, minna mängima oma mängu ja saada võimalikult head tulemused. Meie tiimi tase ei ole kindlasti selline, nagu tänane tulemus näitas. Peame kuidagi need väravad ära hoidma ja oma mängu käima saama, hooajale peab jääma hea lõpp."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK