Tunjovi tiimikaaslaseks saanud Nainggolan alustas võimsalt, kuid seitsmeväravalisest duellist saadi ikka kaotus (+ Kubassova, Sinjavski) (0)

Georgi Tunjov SPAL-i kohtumises. Foto: SPAL / Twitter

Võõrsil mängivatest eestlastest käisid väljakul "itaallased" Georgi Tunjov ja Vlada Kubassova, kes pidid leppima nappide kaotustega. Vlasi Sinjavski ja Henri Anier omasid aitamas ei käinud.

Georgi Tunjov ja SPAL said Serie B põnevuskohtumises napi kaotuse Barilt. Tunjovi koduklubi jäi 56 minutiga koguni 0:3 kaotusseisu, teisalt hakati pisut peale tunni täitumist tagasi ree peale ronima. Sealjuures mängis suurt rolli klubiga hiljuti liitunud ning teisel poolajal mängu sekkunud Radja Nainggolan, kes andis alustuseks resultatiivse söödu 1:3 väravale.

Kohe peale tabamust (63. minutil) sekkus ka Tunjov, kes sai esimese hooga küll vastulöögi Bari neljanda värava näol, samas jätsid Nainggolani ja Raffaele Celia hilised tabamused lootust ka SPAL-i õuele. Viimased kümmekond minutit seisu siiski ei muutnud ning SPAL pidi leppima 3:4 kaotusega. Eesti koondise poolkaitsja koduklubi on 23 kohtumisega teeninud 24 punkti, mis annab praeguseks tasuks 17. koha. Serie B viimane meeskond jääb kahe silma kaugusele.

Vlada Kubassova ja Como jäid Itaalia kõrgliigas napilt alla liidrikohta hoidvale Romale. Duelli ainus tabamus sündis Como väravavahi valesöödu järel, mis andis Andressa Alvesile võimaluse pall lihtsa vaevaga võrku lükata. Eesti koondise ründaja tegi kaasa terve kohtumise. Como on 16 vastasseisuga võtnud 11 punkti, Serie A põhi jääb kõigest silma kaugusele.

Vlasi Sinjavski koduklubi Slovacko tegi Tšehhi kõrgliigas 0:0 viigi Olomouci Sigmaga. Eesti koondise vasakäär jälgis matši pingilt. Kolmes viimases vastasseisus kaotust vältinud Slovacko hoiab kõrgliigas 18 mängu järel kuuendat kohta, Sigma on kogunud sama palju punkte, kuid paikneb neljandal tabelireal.

Henri Anieri koduklubi Muangthong United sai Tai kõrgliigas lüüa Sukhotailt tulemusega 1:2. Muanthongi ainsa tabamuse eest kandis hoolt Poramet Aejwirai. Eesti koondise ründaja koosseisu ei kuulunud. Muangthong hoiab Tai kõrgliigas 18 kohtumise järel 22 silmaga 9. kohta.