U18 koondise puurilukk valiti Prantsusmaal toimunud sõprusturniiri parimaks (0)

Noormeeste U18 koondis eilse kohtumise eel. Foto: jalgpall.ee

Eesti noormeeste U18 koondise mängija Daniil Pareiko valiti Prantsusmaa sõprusturniiri parimaks väravavahiks. Prantsusmaale, Poolale ja Šotimaale kaotanud koondise peatreener Joel Indermitte sõnul osutati Euroopa tippkoondistele visa vastupanu, lihvimist vajab nii kaitsetöö kui ka väravate realiseerimine.

Eile lõppes U18 noormeeste sõprusturniir, kus kohtuti sel suvel U17 Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril osalenud võistkondadega. Kuigi Eesti koondis kaotas kõik kohtumised (väravate vahega 1:8), siis valiti parimaks puurilukuks justnimelt Daniil Pareiko. Sel suvel SPAL-i noorteakadaaemiasse siirdunud Pareiko valvas Sinisärkide väravat Prantsusmaa ja Šotimaa vastu.

U18 koondise peatreenerina esimesed rahvusvahelised mängud pidanud Joel Indermitte sõnul oli turniir õpetlik ning saadud kogemuse eest ollakse väga tänulikud. "Meie vastas olid tõelised Euroopa tipud ja olen rahul, et suutsime kõikides mängudes sees olla ja visa vastupanu osutada. Ei olnud sellist tunnet, nagu oleksime kogu mängu suure rünnakute laviini all ja kõvasti kannataksime. Kohati suutsime palliga näidata ka väga nauditavat ja loogilist mängu, mille üle on hea meel. Kindlasti vajavad veel lihvimist üldised kaitsmise põhimõtted ning viimasel kolmandikul tegutsemine ja väravate realiseerimine," rääkis Indermitte, vahendab jalgpall.ee.

Ta jätkas: "Kuigi mõned mängijad olid vigastustega väljas, olime sisuliselt esimest korda kogu võistkonnaga koos ning kohe ootas meid ees kõva proovikivi. Poisid täitsid neile seatud mängulisi eesmärke väga hästi ja jätsid igas mängus kõik väljakule, näidates väga suurt tahet ja töökust, mille üle on mul hea meel. Seega poistele pole mul midagi ette heita ja võime sirge seljaga turniirilt koju naasta."

REKLAAM

Eesti noormeeste U18 koondis läks turniiri avakohtumises vastamisi Euroopa meistriks tulnud Prantsusmaaga, kellele jäädi alla tulemusega 0:3. Teises vastasseisus said poolakad kätte minimaalse ehk 1:0 võidu. Eilses matšis õnnestus Eestil ka värav lüüa, kuid Šotimaa võttis siiski 4:1 võidu.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK