Udune Albion | Arsenali erisaade: Wenger ehitas Emiratesi, Arteta pani tuled põlema (10)

Londoni Arsenal on 13-kordne Inglismaa meister, aga Kahurimeeste viimane Premier League'i tiitel pärineb hooajast 2003-04. Kas eeloleval kevadel saab pikk ootus läbi? Kuidas ja miks on Arsenal praegusesse punkti jõudnud? Asja arutavad Soccernet.ee ajakirjanikud Kris Ilves ja Heiti Heli, kes mõlemad on ühtlasi ka Arsenali fännid.

Saate alguses meenutavad Ilves ja Heli, kuidas Arsenal nende südamesse puges. Lisaks pannakse kahe peale täiesti kallutamatult ja ausalt paika senise Premier League'i hooaja sümboolne algkoosseis. Sama tegid eelmises saates Ott Järvela ja Kristjan Jaak Kangur.

"Udune Albion" ootab endiselt lugejate-vaatajate-kuulajate abi. Pange kokku oma sümboolne koosseis, aga NB! selline, kuhu ei tohi ühestki meeskonnast kuuluda üle ühe mehe! Koosseisud saatke veebilehe sharemytactics.com või mõne muu seesuguse abiga vormistatult aadressile kristjan-jaak.kangur@soccernet.ee ning kui arvestatav valik koos, avaldame need ja räägime järgmises saates.

Arsenal kaotas eelmisel reedel Inglismaa karikasarjas võõrsil Manchester Cityle 0:1 ja langes konkurentsist. Mida mängust arvata? Kas hooaja esimesest omavahelisest mängust saab üldse mingeid järeldusi teha? Kas ja kui palju see tulemus mõjutas liigahooaega?

REKLAAM

16 võitu, 2 viiki ja 1 kaotus - 50 punkti. Londoni Arsenal, kes ei ole viimasel kuuel hooajal isegi esinelikusse jõudnud, liigub Premier League'is tiitlikursil. Kuidas see on võimalik? Mikel Arteta personaalküsimus, toetavad koduseinad, üleminekud viimastel aastatel, Oleksandr Zintšenko ja Gabriel Jesusi mõju ning palju muud.

Saate lõpus hindavad Ilves ja Heli Arsenali ja City tiitlivõimalusi, sest Newcastle United ja Manchester United ei ole nende hinnangul enam esikohakonkurentsis.

"Udune Albion" on 30 minutit jalgpallikütet ainult Inglismaa vutielu rütmis. Saade jõuab eetri järel ka Soundcloudi, Spotifysse ja Apple Podcasti.

10 kommentaari

Kabajansik   •  
(46.131.30.***)
Muidu üks lemmik podcastidest, aga täna sai 5nda minuti pealt kinni pandud. No krt mis point on liiga parima alg11 tegemisest, kui paned tabeliliidri satsist kõik mehed. Natuke kallutatud ajakirjanikud v... Järvela ja Kangur, ärge palun neid mehi enam koos peale laske. Aitäh
Andrei Koplik   •  
(90.191.5.***)
Tere! Kabajanski-ga igati nõus. Ma olen Arsenali fänn olnud 15 aastat aga seda imalat juttu ei kannatanud kohe üldse kuulata. Nagu Haaland ei mahu koosseisu? Segi olete!
Lapsed lasti stuudiosse.
Romel Puda   •  
(194.150.65.***)
Seltsimehed, katsuge ikka natuke huumorist ka aru saada. Tõesti pisut palju aega kulutati sellele naljale aga siiski.
Robin Reichardt   •  
(146.255.183.***)
Kiidan valitud alg-11. Hea saade.
svluiken   •  
(213.35.252.***)
iroonia ‹1› ‹s› Sõnaveeb
peen, varjatud, kaudne pilge; kirj kõnekujund, kus kellestki v. millestki kõneldakse pilkeks teadlikult vastupidist sellele, mida mõeldakse.
Margus Triksberg   •  
(146.255.181.***)
kogu meeskond Arsenalist-lasteaed
Kaido Gungur   •  
(86.115.30.***)
Mõtlesin ka pikalt, et kuidas kommenteerida antud saadet....kuulasin ka vast mingi max 10 mintsa ehk siis sinnani, kui arutati Arsenali karikamängu kaotust Cityle. Ma ei pea saatejuhte Arsenali fänniks, kuna see essa 10 mintsa oli ikka suht ila. Mõlemad mehed väitsid, et Arsenal ei saanud ühtegi 100 prossast võimalust City värava all...
Ma ei tea, et mis aasta karikamängu te vaatasite aga mina nägin, et City oli ikka täitsa hädas Arsenaliga ja neid tassis ainult väravavaht, muidu oleks essa poolaeg olnud juba 2:0 või 3:0 Arsenali kasuks.

Poisid, vaadake soojenduseks see mäng uuesti üle.
Lepa Triinu   •  
(85.76.130.***)
Arsenal ei võida tiitlit. Ja pärast hakatakse rääkima kogumuse puudumisest, ja et võidavad järgmine aasta. Aga seda ka ei juhtu.....Nii pilvedes elavad inimesed
Lepa Triinu   •  
(85.76.51.***)
Lisan veel et Newcastle ei tule top 4. See ka 100 % kindel
Lepa Triinu   •  
(85.76.109.***)
Vahekokkuvõte. Hakkab pihta

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK