Udune Albion | Manchester United kulutab raha küll, aga arulagedalt ja lollakalt (0)

Kui tahta Premier League'i teine voor ühe lausega kokku võtta, võib öelda näiteks nii: David de Gea taaselustas mälestuse Massimo Taibist ning Antonio Conte ja Thomas Tuchel näitasid, et neis on ainest Mike Tysoni ja Evander Holyfieldi saabaste täitmiseks. Aga Soccernet.ee ajakirjanikud Ott Järvela ja Heiti Heli ei piirdu selle ühe lausega, vaid räägivad pikemalt.

Manchester Unitedi laupäevane 0:4 kaotus Brentfordile on mitmekordistanud 20-kordse Inglismaa meistermeeskonna ümber laiuvat poleemikat. "Manchester United suutis Premier League'is viimati võõral väljakul võita 20. veebruaril, kui oldi 4:2 paremad Leeds Unitedist. Seejärel on saadud seitse kaotust järjest, väravate vahega 2:21," märgib Järvela.

Pühapäeval mängisid Chelsea ja Tottenham Hotspur 2:2 viigi, kus külalised tulid kahel puhul kaotusseisust välja. Mängust enam pakkus kõneainet aga peatreenerite Conte ja Tucheli mängujärgne konflikt. "Annab head vürtsi juurde tervele Premier League'i hooajale," sõnab Heli. "Udune Albion" teeb ka oma-poolse pakkumise, miks VAR kummagi Tottenhami värava puhul olukorda ei sekkunud.

REKLAAM

Saate kolmandaks teemaks on praktiline jalgpalliturism, sest saatejuht Helil on seljas Manchester City selle hooaja särk, mille ta ostis üle-eelmisel nädalavahetusel Londonis, kui käis koha peal vaatamas esimese vooru matši West Ham United – Manchester City. Kui keeruline on Premier League'i mängule piletit hankida? Milline on atmosfäär staadionil, mis ehitati 2012. aasta Londoni olümpiamängudeks ja võõrustas esmalt kergejõustikku? Mida veel silmas pidada?

"Udune Albion" on 30 minutit jalgpallikütet ainult Inglismaa vutielu rütmis. Saade jõuab eetri järel ka Soundcloudi, Spotifysse ja Apple Podcasti.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK