Ugge: eelistaksin mängida pärismurul, aga sellised on reeglid ja kõik mängijad on sellega harjunud (miks ei vaadanud Ugge 100 meetri jooksu finaali?) (0)

Kalju ründaja Alex Matthias Tamm ja Levadia kaitsja Maximiliano Ugge. Foto: Brit Maria Tael

Tallinna Levadia keskkaitsja Maximiliano Ugge rääkis enne homset karikamängu Nõmme Kaljuga, et ta eelistaks mängida pärismurul, aga kuna Kalju on kodumeeskond, siis toimub kohtumine kunstmurul Sportland Arenal.

"Ma arvan, et olen praegu nii füüsiliselt kui mentaalselt heas seisus. Hooaja keskel on meie jaoks kõige raskem periood, aga arvan, et meil läheb hästi ja peame samamoodi jätkama," lausus Ugge mängueelsel pressikonverentsil.

Ugge läheb homme vastamisi endise koduklubiga. Kas see on kuidagi teistmoodi tunne? "Ei. Ma olen praegu Levadia mängija ja keskendun Levadiale. Loomulikult siis, kui Levadiaga liitusin, tundsin natuke teistmoodi. Mul on Kaljuga head mälestused, aga see on minevik."

Karikaloos oli mõlemale meeskonnale ebasoodne, sest tugeva vastase vastu on suurem oht välja langeda. Millised olid Ugge emotsioonid, kui umbes kolm nädalat tagasi loosimine toimus? "Eestis on alati võimalus, et mängid Kalju, Flora või Paide vastu. Kui sain loosist teada, siis mõtlesin, et okei, aga oleme selleks valmis. Oleme väljakul näidanud, et oleme iga vastase vastu valmis."

REKLAAM

Suur karikamäng toimub Sportland Arenal, mitte A. Le Coq Arenal. Kas see on hea Levadiale või Kaljule? "Ausalt öeldes pole vahet. Loomulikult tahaksin ja eelistaksin mängida pärismurul, aga sellised on reeglid ja kõik, kes Eestis mängivad, on sellega harjunud," lausus Ugge.

Eile õhtul võitis Itaalia kergejõustikukoondis esimese kuldmedali Münchenis toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel, kui Marcell Jacobs krooniti 100 meetri jooksus Euroopa meistriks. Kas Ugge vaatas kaasmaalase finaaljooksu? "Ausalt öeldes ma ei vaata sellist sporti," muigas ta. "Ma lihtsalt lugesin uudistest, et nad võitsid kuldmedali ja olen oma riigi üle väga õnnelik pärast katastroofisi maailmameistrivõistlusi. Meie jaoks on praegu iga medal oluline."

Seejärel sekkus peatreeneri kohusetäitja Ivan Stojkovic, kes põhjustas pressikonverentsil naerupahvaka. "Aga miks sa minult ei küsinud selle kohta, et Serbia võitis kaks päeva tagasi hõbemedali?" uuris serblasest juhendaja, kelle kaasmaalane Armina Sinancevic sai meeste kuulitõukes teise koha. Siinkirjutaja vastas talle: "See ei olnud kuldmedal."

Kalju ja Levadia karikamäng 1/16-finaalis toimub 18. augustil Sportland Arenal algusega kell 19.00. Mängu näitab otsepildis Soccernet TV.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK