Ukraina koondise peatreener: mängisime nende heaks, kes võitlevad viimse veretilgani (0)

Ukraina koondise peatreener Oleksandr Petrakov. Foto: Scanpix / Russell Cheyne / Reuters

Ukraina koondise peatreener Oleksandr Petrakov sõnas pärast Šotimaa alistamist ja MM-finaalturniirist võidu kaugusele jõudmist, et jättis kõik emotsionid väljakule.

"Mul ei ole mingeid emotsioone. Jätsin kõik emotsioonid väljakule. See ei olnud meie võit, see oli meie riigi jaoks. Mängijad andsid endast kõik Ukraina inimeste heaks. See on meie võit nendele," sõnas Ukraina koondise peatreener pärast kohtumist.

"Oleme uhked, et oleme ukrainlased. Tahame avaldada suurt tänu Šotimaa inimestele, kes on väga soojad ja külalislahked. Me ei unusta seda kunagi. Mängisime nende heaks, kes võitlevad kaevikus. Mängisime nende heaks, kes võitlevad viimse veretilgani. Mängisime nende heaks, kes kannatavad iga päev. Peate aru saama, et naised ja lapsed surevad iga päev, naisi vägistatakse grupiviisiliselt," lisas pisaratega võidelnud Petrakov.

Pühapäeval selgub, kas novembris ja detsembris Kataris toimuvale MM-finaalturniirile sõidab Wales või Ukraina. Mäng toimub Cardiffis. Šotimaa jaoks on uks suurturniirile suletud. "Astusime väikse sammu suure eesmärgi poole. Teeme Walesis kõik, et inimesed oleksid uhked, et nad on ukrainlased. Ma ei taha praegu mängu analüüsida. Olen emotsionaalselt ja vaimselt kurnatud," lausus peatreener.

REKLAAM

Ukraina staarmängija Oleksandr Zintšenko Sky Sportsile: "Praegu on iga mäng meie jaoks nagu finaal. Meil on veel üks finaal ees ja peame selle võitma, sest muidu see ei tähenda midagi. Lõime kolm väravat, oleksime võinud lüüa rohkemgi. Pühapäeval tuleb meie jaoks suur mäng, peame näitama elu parimat mängu."

Šotimaa kapten Andy Robertson: "Olime seda mängu kaua oodanud. Oleme hästi mänginud, kuid täna meid polnud väljakul. Ukraina sai kiiremini mängu sisse. Me ei mänginud nii, nagu tahtsime ja see on suur pettumus. Oleme ennast alt vedanud. Peame reageerima, aga samal ajal ka kokku hoidma. Meil on fännide pärast kahju."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK