VAATA JÄRELE: 13. minutist saadik juhtinud Vaprus vähendas tabelinaabri Kaleviga vahet (0)

Naiste Meistriliigas neljandat kohta hoidev Pärnu Vaprus alistas koduväljakul kolmandal positsioonil paikneva Tallinna Kalevi 2:1.

Need naiskonnad olid sel hooajal varem (karikas ja liigas) kahel korral kohtunud ning Kalev oli võitnud 5:0 ja 3:0. Aga täna skooris Vaprus juba 13. minutil, kui Kädri-Li Ootsing kaotas oma karistusala juures Oksana Kholodile palli, Elizaveta Rutkovskaja söötis selle ühe puutega edasi ja Jane Mirjam sahistas võrku. Kalev reageeris juba esimesel poolajal kahe vahetusega.

Teisel poolajal skooriti mõlemalpool väljakut nurgalöökidest. Esmalt läks Kristina Bannikova korner Laura Usta peariivamise ja Anett Kadastu kerge puute kaudu postipõrkega üle väravajoone. 13 minutit hiljem põrkas Marie Heleen Lisette Kikkase nurgalöök Trinity Õismetsast õnnetult ka Vapruse väravasse.

Kalevi edumaa Vapruse ees kahanes nüüd viiepunktiliseks.