VAATA JÄRELE: Eesti naiste koondis võitis pika pausi järel Balti turniiri (0)

Eesti naiste koondis võitis Balti turniiri, kui alistas Tartu Tamme staadionil peetud finaalis Fääri saared 3:1. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Eesti asus matši 19. minutil juhtima, kui Lisette Tammik suunas Liisa Merisalu söödu mõnelt meetrilt tühja väravasse. 1:0 eduseisus mindi ka poolajapausile. Fääri saared said teise poolaja alguses Inna Kiss-Zlidnise omaväravast viigi kätte, aga Eesti pööras 1:1 seisu 3:1 võiduks, kui Vlada Kubassova realiseeris 60. minutil Tammiku ja Merisalu 77. minutil Kairi Himaneni eeltöö.

Eesti koondis võitis Balti turniiri 11. korda ja esimest korda pärast 2014. aastat. Kaheksa aastat tagasi oli Balti turniiril võidutsenud Sinisärkide seas kuus pallurit, kes ka täna koondise juures toimetavad. Justnimelt toimetavad, sest Kethy Õunpuu, Kristina Bannikova, Vlada Kubassova, Kairi Himaneni ja Kelly Roseni kõrval ajas palli taga ka praegune peatreener Sirje Roops.