VAATA JÄRELE: Eesti surus, aga ei suutnud Leedut murda (galerii!) (0)

Eesti naiste koondis alustas Tallinnas TNTK väljakul Balti turniiri Leedu vastu, kuid pidi leppima 0:0 viigiga.

Pärast esimesi luuravaid minuteid haaras ohjad Leedu, kuid mida poolaja lõpu poole, seda rohkem läks mäng Eesti kätte. Parimal juhul kõlistas Mari Liis Lillemäe 40. minuti paiku posti, kuid pall naasis mänguplatsile.

Teine poolaeg oli juba eestlannade etendus, kuid sajaprotsendiliste võimaluste loomisega oldi kompaktselt kaitsnud külaliste vastu raskustes ja poolmomendid väravaks ei realiseerunud.

Leedu kohtub Lätiga laupäeval ning pühapäeval kell 16 algav turniiri viimane mäng Eesti ja Läti vahel jõuab taas Soccernet.ee vahendusel huvilisteni. Balti turniiri võitsid eestlannad viimati 2014. aastal, pärast seda on karika pea kohale tõstnud nii Läti kui Leedu.