VAATA JÄRELE: Flora alistas kindla võiduga Legioni, 15-aastane Varjund sai kirja debüüdi (1)

Premium liiga laupäeva lõpetas A. Le Coq Arenal peetud kohtumine,  kus Tallinna Flora alistas koduväljakul 4:1 Tallinna Legioni.

Flora asus kohtumist juhtima teisel minutil. Martin Milleri triblingule järgnes terav sööt väravaesisele, kus oli Henrik Ojamaa, kes suunas palli väravasse. Teine värav sündis 42. minutil penaltist, kui Legioni puurivaht Ivans Baturins võttis karistusalas veaga maha Mark Anders Lepiku. 11 meetri karistuslööki asus lööma Sergei Zenjov, kes virutas nahkkera vasakusse ristnurka.

Teise poolaja alguses suutis Legion ühe tagasi lüüa. 48. minutil patustas reeglite vastu Henrik Pürg, niites karistusalas maha Daniel Fedotovi. Teenitud penalti realiseeris Pavel Dõmov. 2:1 ei püsinud kaua, sest 55. minutil viis Ojamaa rohesärgid 3:1 juhtima. Neljas ja ühtlasi ka viimane värav sündis 67. minutil. Tabamuse eest hoolitses vahetusest sekkunud Konstantin Vassiljev.

Vassiljev sekkus mängu 53. minutil, 81. minutil võeti ta taas välja. Tema asemele jooksis 2007. aastal sündinud Tony Varjund, kelle jaoks oli tegemist Premium liiga debüüdiga.

Teenitud võiduga kindlustas Flora oma liidripositsiooni. 30 mänguga on neil tabelis 84 punkti, 16 punkti rohkem kui lähimal jälitajal Tallinna FCI Levadial, kes kohtub homme Nõmme Kaljuga. Legion püsib kaotuse järel üheksandal kohal. Mäng on järelvaadatav Soccernet.ee kanalil.