VAATA JÄRELE: Flora sai Varssavis napi kaotuse 90+1. minuti väravast (0)

Valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora kaotas Meistrite liiga teise eelringi avamängus võõrsil Poola suurklubile Varssavi Legiale 1:2. Legia võiduvärav sündis 90+1. minutil.

Flora jaoks algas mäng väga halvasti, sest Legia haaras juba kolmandal minutil juhtohjad, kui Bartosz Kapustka purjetas oma väljakupoolelt Flora karistusalani välja ja lõi palli väravasse. Kapustka tegi väravat tähistades jalale haiget ja vahetati seitsmendal minutil välja.

Flora lõi viigivärava 53. minutil, kui Henrik Ojamaa suurepärase eeltöö realiseeris Rauno Sappinen. Ojamaa vabanes karistusalas Legia kaitsjast ja leidis värava eest Sappineni.

Legia sai seejärel surve peale, mis kandis vilja alles esimesel üleminutil, kui Markus Poom eksis Filip Mladenovici tsenderduse klaarimisel ja Rafael Lopes karistas selle ära.

Korduskohtumine toimub 27. juulil Tallinnas. Selle paari võitja läheb Meistrite liiga kolmandas eelringis vastamisi Zagrebi Dinamo või Omonoiaga. Avamängu võitis Dinamo kodus 2:0.