VAATA JÄRELE: Levadia läks kahel korral juhtima, aga Iirimaalt naastakse viigiga (2)

Premium liiga liider Tallinna FCI Levadia viigistas UEFA Konverentsiliiga teise eelringi avamängus võõrsil Iirimaa klubi Dundalkiga 2:2. Kordusmäng toimub nädala pärast Tallinnas.

Levadia alistas avaringis Gibraltari klubi St Joseph'si 4:2, kui kodus saavutati 3:1 võit ja võõrsil tehti 1:1 viik. Mullu Iirimaa karikavõitjaks kroonitud Dundalk võitis esimeses eelringis Walesi klubi Newtowni kodus 4:0 ja võõrsil 1:0 ehk koondskooriga 5:0.

Levadia ja Dundalk kohtusid eurosarjas ka 2018. aastal, kui Levadia kaotas Euroopa liiga esimeses eelringis avamängu kodus 0:1 ja kordusmängu võõrsil 1:2.

Seekord läks Levadia aga juba esimesel minutil Bogdan Vaštšuki väravast juhtima, kuid poolteist minutit hiljem oli seis viigis. Levadia eest oma esimest euromängu teinud Vaštšuki skooris ka 19. minutil ja kuigi see eduseis püsis kauem, siis mitte liiga palju. 27. minutiks oli seis 2:2 ja see seis püsis kuni lõpuvileni.