VAATA JÄRELE: Levadia pani Transi kiirelt ja kindlalt paika (0)

Narva Trans võõrustas Premium liiga 18. voorus Tallinna Levadiat, kuid pidi tunnistama pealinna külaliste kindlat 4:1 paremust.

Levadia langes neljapäeval Euroopa Konverentsiliigas konkurentsist, kaotades valusast üleaja väravast Dundalkile. Sellest hoolimata leiti vaimujõudu, et Transile juba esimes 35 minutiga kolm väravat lüüa ja mängu saatus sellega ka sisuliselt otsustada. Skoori avas 15. minutil Rasmus Peetson, 24. minutil kasvatas edu Robert Kirss ja 35. minutil Frank Liivak.

Isikliku väravatearve 11 peale kergitanud Kirss tegi korra skoori ka teisel poolajal. Lõppseisu vormistas üleminutitel penaltist Aleksandr Zakarljuka, kui Milijan Ilic oli karistusalas sikutanud pikali Martin Käose.

Levadia jätkab liigatabeli liidrina, edu kaks mängu vähem pidanud Flora ees on kuus punkti. Transil on kuuendana punkte 20, mis jätab nad neljandal kohal olevast Nõmme Kaljust üheksa ja viiendal real asuvast Legionist nelja punkti kaugusele.

1. augustil kell 19.00 Narva Kreenholmi staadionil

JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia  1:4 (0:3)
90+3. pen. Aleksandr Zakarljuka - 15. Rasmus Peetson, 24., 78. Robert Kirss, 35. Frank Liivak

Väravasöödud: 90+3. Martin Käos - 15. Zakaria Beglarišvili, 24. Frank Liivak, 35. Robert Kirss, 78. Mark Oliver Roosnupp
Hoiatused: 58. Nikita Zagrebelnõi - 56. Marko Savic (peatreener), 90+2. Milijan Ilic
Mänguolud: +20, pilves tuuline ilm, muruväljak rahuldavas seisukorras