VAATA JÄRELE: Levadia vältis Narva lumel libastumist (0)

Premium liiga tiitli suunas rühkiv FCI Levadia vajab veel vaid ühtainust punkti, sest lumisest Narvast saadi teise poolaja väravatest 2:0 võit kätte.

Levadia jäi ekstreemsetes oludes avapoolajal hätta, kuid kohe teise poolaja alguses viis Bogdan Vaštšuk nad juhtima ning edasi neil enam probleeme ei tekkinud. 20 minutit enne lõppu kindlustas kohustuslikud punktid Zakaria Beglarišvili tabamus.

Levadia edu FC Flora ees kärises momendil seitsmele punktile. Kui Flora kaotab täna Paide Linnameeskonnale, siis saab Levadiast juba täna õhtuks Eesti meister. Kui Flora aga täna kaotust väldib, siis vajab Levadia tiitli kindlustamiseks uuel nädalal kahest omavahelisest mängust ainult ühte punkti.