VAATA JÄRELE: Trans võitis hooaja lõpetuseks Legionit (0)

Tallinna JK Legion oli juba enne tänast matši kindlustanud viienda tabelirea ja JK Narva Trans kuuenda. Nii mängiti Premium liiga viimases voorus vaid au peale. Trans sai 2:0 võidu.

Meeskonnad olid tänavu teinud omavahel kaks väravateta viiki, korra sai Legion 3:0 võidu. Ka täna oli Legion lumisel Sportland Arenal avapoolajal suurema initsiatiiviga, aga lahendused rünnakul ei õnnestunud kõige paremini.

Teist poolaega traktorite poolt puhtaks lükatud väljakul alustas Trans aktiivsemalt ja 53. minutil mindi ka juhtima, kui Arseni Kovaltšuk suunas peaga võrku Martin Käose tsenderdusest tulnud palli. Kuigi Legion toimetas kokkuvõttes päris palju vastase väljakupoolel, siis Maksim Pavlovil Narva klubi väravas liiga palju tööd ei olnud.

Lõppseisu 2:0 vormistas hoopis Trans, kui Nikita Mihhailov leidis 85. minutil värava suunas tormava Aleksandr Zakarljuka, kes mängis Ivans Baturinsist mööda ja lükkas palli tühja võrku. Seega sai täna Igor Põvini lahkumise järel Valeri Bondarenko juhendamisel mänginud Trans puhkusele heade emotsioonidega. Samuti tõestati uuele peatreenerile Aleksei Eremenkole, et võistkonnas on kvaliteeti küll.