VAATA JÄRELE: United realiseeris kaks kontrarünnakut, väljakule jooksnud Oper ei suutnud Viimsit kaotusest päästa (0)

Nõmme United alistas Esiliiga 30. voorus võõrsil Viimsi 2:0, pikendades oma võiduseeria viiemänguliseks. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Mäng kulges mõlemapoolsete võimalustega, aga esimesel poolajal väravaid ei löödud. United haaras juhtohjad 77. minutil, kui Egert Õunapuu realiseeris kontrarünnaku ja lõi liigahooaja 29. värava. Neli minutit hiljem nõelas United uuesti kontrarünnakust, kui vahetusest sekkunud Andreas Tiits vormistas lõppseisu.

Tänavusel hooajal kuulus esmakordselt Viimsi koosseisu ka Eesti koondise ründelegend Andres Oper, kes vahetati pärast 0:2 kaotusseisu jäämist väljakule. 44-aastane Oper ei suutnud Viimsit kaotusest päästa.

Viimsi ja United on 30 mänguga kogunud võrdselt 48 punkti ning asuvad vastavalt kuuendal ja seitsmendal kohal. Omavahelised mängud annavad eelise Viimsile.