VAATA JÄRELE: Vanameistritele toetunud Flora jättis Transi jälle punktideta (1)

Premium liiga 14. vooru avamängus sai tabelijuht Flora võõrsil raske 1:0 võidu Narva Transi üle ning kindlustas esikohta. Teist kohtumist järjest lõi Flora ainsa värava Sergei Zenjov.

Zenjov avas skoori 8. minutil, suunates peaga väravasse Konstantin Vassiljevi karistuslöögi. Avapoolaega valitses Flora kindlalt, tekitades järgemööda võimalusi, kuid eksides ise löökidega. Poolaja lõpus kontrollis VAR korraks ka võimalikku Flora penaltit, ent lasi siis mängul jätkuda.

Teiseks poolajaks tegi Trans kolmikvahetuse ja sai mängu kohe paremini sisse. Selgeid väravavõimalusi nappis siiski mõlemas väljakotsas ja ehkki nii Trans kui ka Flora said palli korra võrku, tühistas mõlema tabamuse kerkinud suluseisulipp. Lõpuvile tähistas Flora nappi 1:0 võitu.

Trans kaotas väravat löömata Florale juba viienda järjestikuse omavahelise mängu, kokku ollakse nüüd võiduta aga tervelt 30 liigamängu järjest. Vigade paranduseks avaneb neil võimalus 3. juunil, kui samad meeskonnad lähevad vastamisi Tipneri karikavõistluste finaalis. Liigatabelis jätkab Trans aga kaheksandal real. Flora edestab Levadiat nüüd viie punktiga, aga Levadial on võimalik vahe kolmapäeva õhtul Pärnu Vapruse vastu jälle kahele punktile kärpida.