VAATA JÄRELE: Žalgiris kaotas Eestis mõlemad mängud ja Flora lõpetas Balti liiga teise kohaga (galerii!) (1)

Viis aastat järjest Eesti meistriks kroonitud Tallinna FC Flora lõpetas naiste Balti liiga kindla võiduga, kui hooaja viimases mängus alistati MFA Žalgiris 5:0.

Flora asus Sportland Arenal peetud mängu esimese poolaja keskpaigas Jessika Uleksini väravast juhtima. Mari Liis Lillemäe ja Getter Saar suurendasid teise poolaja alguses võõrustajate eduseisu juba kolmeväravaliseks. Mängu lõpp kuulus Uleksinile, kes lõi 73. minutil Flora neljanda ja 82. minutil viienda värava, vormistades oma kübaratriki.

Leedu hõbedanaiskond Žalgiris oli Eestis võistlustules teist õhtut järjest, sest eile kaotati Saku Sportingule 1:5, kui nelja väravaga säras Emma Treiberg.

Flora kogus Balti liiga hooajal üheksa punktiga, millega saavutas Leedu meisterklubi Gintra järel teise koha. SFK Riga ja Saku kogusid võrdselt kuus punkti, Žalgiris kolm ja SK Super Noval jäi punktiarva avamata.