Vassiljev Flora arengust: ma olen selles mõttes vastik inimene, et tahaks veelgi kiiremat näha (0)

Foto: Liisi Troska

FC Flora kapten Konstantin Vassiljev sõnas pärast Meistrite liiga 2. eelringi avamängu Varssavi Legia vastu, et on küll tore, et Flora suudab endast suuremate klubide vastu palliga mängida, aga see areng võiks olla veelgi kiirem.

"Ma olen selline natuke vastik inimene ja tahaksin, et see areng toimuks veelgi kiiremini. Üldjuhul olen ma kindlasti rahul ja iga aasta annavad euromängud kogemust ja enesetunnet juurde. Millalgi peavad need hetked tulema, et me oleksime ka tugevamate vastu mängus sees. Enamus mängust me olimegi, aga jäime viimasel 20-30 minutil surve alla. Võõrsil Legia vastu on see ka mingis mõttes loogiline, aga ei tahaks, et see nii on. Meestele pole midagi ette heita, jätsime kõik väljakule. Nüüd ootavad meid ees rasked päevad, taastumisele on vaja pühendada palju aega. Loodetavasti tulevad paljud staadionile ja anname kodupubliku ees lahingu," ütles Vassiljev pressikonverentsil.

Poola ajakirjanikud küsisid Vassiljevilt pressikonverentsil mõistagi ka Henrik Ojamaa kohta, kes oma vana koduklubi vastu mängis. "Mõnel mängijal on Legia suguses klubis raske oma potentsiaali täismahus näidata. Ma arvan, et kõik sellised mängud on Eesti klubide jaoks Euroopas väga olulised ja kindlasti oli tänane ka Henriku jaoks väga tähtis. Ta tegi kokkuvõttes väga hea mängu."

Vassiljev on ka ise pikki aastaid Poolas mänginud ja teab seal Legia staatust hästi. "Legia on see klubi, kellel on kõige rohkem võimalusi ja potentsiaali. Nad panustavad iga-aastaselt sellesse, et jõuda Euroopas väga kaugele. Meie jaoks on nad kindlasti väga tugevad vastased. Kui nad peaks meist jagu saama, siis on see nende asi ja meie hakkame tegutsema teistega. Nad on suure motivatsiooniga klubi, kes tahab iga aasta Meistrite liigas mängida. Alati see ei õnnestu, aga soov on olemas."

REKLAAM

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK