Vigastused kimbutavad Legiat. Peatreener: meil on palju valikuid ja asendused on olemas (0)

Varssavi Legia peatreener Czeslaw Michniewicz. Foto: Scanpix / Radek Pietruszka / EPA

Varssavi Legia peatreener Czeslaw Michniewicz rääkis enne Meistrite liiga teise eelringi korduskohtumist FC Floraga, et meeskonda kimbutavad vigastused.

"Kacper Kostorz sai viimasel treeningul vigastuse ja teda ei ole meeskonnas, aga meil on asendus Szymon Wlodarczyki näol olemas. Bartosz Slisz ei saanud eilsel treeningul osaleda, aga otsustame tänase treeningu järel, kas ta mängib homme või mitte. Joel Abu Hannal on kerge trauma, aga arvan, et ta saab mängida. Ülejäänud mängijad on terved," lausus Legia peatreener.

Kuidas avamängus väravat tähistades vigastada saanud Bartosz Kapustkat asendada? "Meil on palju valikuid ja kaalume erinevaid võimalusi. Ta on meile väga oluline mängija ja otsustame homme," lausus Michniewicz, lisades, et algkoosseisus võivad mõned muudatused tulla.

"Tegime eelmises liigamängus (laupäeval alistati Plocki Wisla 1:0 - K. I.) palju vahetusi ja mõned mängijad avaldasid muljet. Keegi võib võimaluse saada, sest paljud mängijad mängisid hästi. Aga ausalt öeldes me ei ole veel otsustanud, kes mängib, sest meil on veel üks trenn ees ja teeme otsuse pärast treeningut," ütles Michniewicz.

REKLAAM

Flora mängueelsel pressikonverentsil märkis Konstantin Vassiljev, et Legial ei ole aastate jooksul kindlat stiili välja kujunenud, sest peatreenerid on sageli vahetunud. Michniewicz ei soovinud seda kommenteerida, vaid lisas, et ollakse homseks mänguks sada protsenti valmis.

"Keeruline on sellest rääkida, sest ma ei osalenud Flora pressikonverentsil ja ma ei tea, mida ta rääkis, aga sellel on erinevaid põhjuseid. Meie oleme mänguks väga hästi valmistunud, meil on varieeruv taktika ja saame meeskonda vajadusel muuta. Iga mäng on erinev ja need mängud aitavad meil edasi areneda," rääkis Michniewicz.

Eelmisel aastal Legiasse siirdunud Portugali ründemängija Rafael Lopes lõi avahooajal meeskonna eest neli väravat, mis kõik olid olulised. Poola ajakirjanikud avaldasid pressikonverentsil lootust, et Lopes võiks samas vaimus jätkata.

"Ma arvan, et see on veidi ka juhus, aga ma olengi selline inimene, kes ei anna kunagi alla. Kui me oleme kaotusseisus, siis ma võitlen kuni lõpuvileni ja ma tahangi olulisi väravaid lüüa. Samas tahaksin lüüa ka tavalisi," naeris Lopes. "Kõik ei pea olulised väravad olema."

"Flora jättis mulle avamängus väga hea mulje, oleme ausad, aga olime selleks ka valmis. Tegime nende kohta kõva analüüsi, aga eks mängus on alati asjad teistsugused. Kõike ei saa ette näha. Oleme homseks väga hästi valmis ja meil on väga kõva meeskond. Tahame ka selle mängu võita."

Flora ja Legia Meistrite liiga teise eelringi kordusmäng algab 27. juulil kell 19 A. Le Coq Arenal.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK