Viis Eesti koondislast UEFA klubisarjade otseülekannetes!

Karol Metsa ja Zürichit ootab tähtis mäng. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

UEFA Euroopa Liiga ning Konverentsiliiga naasevad koondisepausilt ning sellega on tagasi ka Viaplay otseülekanded neist liigadest. Mis kõige olulisem, kaasa saame elada ka eestlaste tegutsemistele. Panemegi silma peale, kes kellega mängib ning millal saad koondislastele kaasa elada!

Karol Mets ja FC Zürich

Karol Metsa koduklubi kohtub sel nädalal Euroopa liigas Hollandi tippklubi PSV-ga. Hetkel on Metsa klubi tabelis viimasel kohal, sest napid 1:2 kaotused on vastu võetud nii Arsenalilt kui ka FK Bodö/Glimtilt. PSV on seni pidanud ühe mängu, kus võeti väärt viigipunkti just Norra klubi käest. See paneb Šveitsi klubi seisu, kus ühe enam peetud mänguga on nad ka Hollandi klubi järel kogunud tabelisse ainult ümmarguse nulli. Väravaid on küll löödud kaks, kuid kaitses tuleb asjad korda saada.

Kas Mets saab Euroopa Liigas alagrupis sel hooajal esimest korda võidurõõmu tunda? Vaata mängu neljapäeval kell 19.40 Viaplayst!

Karl Jakob Hein ja Arsenal

Heina klassi nägime oma silmaga koondise eest, kuid nüüd loodame, et ühel hetkel mõistavad meie mehe platsile saatmise vajadust ka Arsenali tähtsad ninad. Bodö/Glimt pole küll kerge vastane, kuid selge on see, et Arsenal läheb sel hooajal Euroopa liigas kõiki meeskondi võitma ning samal ajal tuleb neil ka koduses Premier League'is suurepärast hoogu näidata. Ehk aitab mängude rohkus Heina debüüdile Euroopa liigas kaasa?

Meie ootame Karl Jakob Heina vähemalt pingile juba neljapäeval kell 21.50 Viaplays!

Joonas Tamm ja FCSB

Eesti koondise liider saab sel nädalal põigata Taani, sest UEFA Konverentsiliiga kolmandas alagrupimängus sõidetakse külla Silkeborgile. Äärmiselt tugevas alagrupis mängiv FCSB hoiab ühe punktiga kolmandat kohta. Kaotus on seni vastu võetud West Hamilt ning viigipunkt saadi kätte Anderlechtilt. Nüüd ootab ees mäng, mis tuleb justkui jõuga ära võtta ning kolm punkti tabelisse juurde kirjutada.

Vaata, mida suudab Joonas Tamm Silkeborgi vastu neljapäeval kell 19.45 Viaplayst!

Vlasi Sinjavski ja FC Slovacko

Kui VlasiSinjavski peaks väljakule pääsema ning ka Nice'i vastu värava lööma, siis on kindel, et mehe nime teavad hetkeks miljonid jalgpallisõbrad. Just nii särav on Sinjavski koduklubi järgmine vastane Konverentsiliigas. Vaatamata suurele nimele on Nice teeninud kahe mänguga kaks viigipunkti ning hea õnne ja mängu puhul on võimalik Slovackol neist võiduga möödagi tõusta.

Kas Sinjavski koduklubi teenib kolmandas mängus kolm punkti ja teeb tabelis korraliku tõusu? Vaata neljapäeval 19.40 Viaplays!

Nikita Baranov ja Pjunik

Armeenias on alati keeruline mängida ning seekord tuleb Nikita Baranovist mööda pääseda Žalgirise jalgpalluritel. Just Leedu klubiga mängitakse kodus ning ainus positiivne tulemus peaks olema võit. Hetkel on Pjunik Konverentsiliiga alagrupis teisel kohal, sest kahest mängust on teenitud kolm punkti. Võit Žalgirise üle muudaks edasipääsulootused veel konkreetsemaks.

Kas nii ka juhtub ja kas tervisemured seljatanud Baranov pääseb platsile? Vaata mängu neljapäeval kell 19.45 Viaplayst
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK