Viljandi jättis Pärnu viimaseks ja ohustab Ida-Virumaa kaheksandat kohta (0)

Viljandi Tulevik alistas 3:1 Pärnu Jalgpalliklubi. Kaheksandal kohal olevast Ida-Viruma Alliance'ist lahutab neid vaid üks punkt. Foto: Liisi Troska (arhiiv)

Meeste Esiliiga 33. mänguvoorus alistas kahe viimase lahingus Viljandi JK Tulevik 3:1 Pärnu Jalgpalliklubi. Tallinna Flora U21 ja Paide Linnameeskond U21 mängisid 1:1 viiki.

Kodus madistanud Pärnu asus kohtumist 11. minutil Tanel Meltsi väravast juhtima. natukene enam kui 20 minutit hiljem viigistas mängu Andre Varusk. Poolaeg lõppes 1:1, aga mängu lõpus pöörasid viljandlased seisu oma kasuks. 87. minutil skooris Rome Veske ning kuuendal üleminutil vormistas 3:1 võidu Sander Liir.

Tulevik on 23 punktiga liigatabelis eelviimane, Pärnu on 20 silmaga viimane. Kaheksandal kohal asuv Ida-Virumaa FC Alliance jääb Tulevikust ühe punkti kaugusele.

Flora U21 pääses Rico Randvälja 10. minuti väravast juhtima, kuid 13 minutit hiljem viigistas Paide esindusmeeskonna eest mehetegusi tegev Bubacarr Tambedou. Rohkem väravaid ei löödud.

Liigatabelis on Flora U21 61 punktiga kolmas, edestades kahe silmaga Elvat. Vahe teisel kohal oleva Levadia U21 on üks punkt. Paide U21 on 52 punktiga kuues. Neist jääb punktiga maha Nõmme United, eespool on püüda kahe punkti kaugusel olev Viimsi JK.