Viljandi Tulevik laenas Hiiumaalt kaitsja, Nõmme United sai väravavahi (0)

Hargo Liiving. Foto: Mihkel Naukas / FC Hiiumaa Facebook

II liiga klubi FC Hiiumaa teatas, et kaks klubi kasvandikku astuvad karjääris sammu edasi: Hargo Liiving (18) mängib hooaja lõpuni laenulepingu alusel Premium liiga klubis Viljandi Tulevik ja Karl Värva (18) liitub samasuguse diiliga Esiliiga klubi Nõmme Unitediga.

Kaitses kõiki positsioone ning äärel ka ründavamat rolli mängida suutev Liiving on tänavu Hiiumaa esindusvõistkonna eest kirja saanud seitse kohtumist, millega löönud ühe värava ja andnud mitu väravasöötu. U19 Eliitliiga Esiliigas on Liiving sel hooajal Läänemaa/Hiiumaa ühendvõistkonda esindanud neljas matšis ja saanud samuti korra jala valgeks. Lisaks on ta neljal korral väljakul käinud Läänemaa eest Esiliiga B-s, vahendab Hiiumaa Jalgpall oma sotsiaalmeedias.

Hooaja alguses vigastusega hädas olnud väravavaht Värva jõudis tänavu Hiiumaa eest II liigas väljakul käia neljal korral. Kõigest 15-aastasena Hiiumaa esindusvõistkonnas debüteerinud Värva tõusis 16-aastasena Hiiumaa esiväravavahiks ning mullu kaitses juba Esiliiga B-s Läänemaa väravasuud.

REKLAAM

FC Hiiumaa tegevjuht Georg Linkov: "Tee on nüüd avatud ja kindlasti pole need viimased minekud suurde jalgpalli. See on viimase kümne aasta jalgpallurite süsteemse arendamise tulemus. Oleme rõõmsad, et tänaseks oleme jõudnud tasemele, kus ka Hiiumaalt on võimalik astuda samm kõrgemale."

FC Hiiumaa peatreener Mario Degtjov: "Hargo on tugev, jõuline ja usaldusväärne mängumees. Temalt võib alati midagi oodata. Rõõm on näha, et Hiiumaa noormängijaid märgatakse ja neis nähakse potentsiaali.

Karl vajab oma arenguks korralikke trenne väravavahtide treeneriga ja Nõmme Unitedis Mart Poomi käe all paremat kohta selle jaoks ei ole. Soovin mängijatele edu ja kannatust nende uutel väljakutsetel!"

Värskelt Viljandi Tulevikuga liitunud Liiving: "Minu emotsioon on laes! Muidugi on mul hea meel teha trenni justnimelt Viljandi Tulevikuga, kus tase on kõrgem. Mõistagi on see ka raskem, aga see on seda väärt!

Viljandist on mul testimise järel ainult head muljed. Mind võeti väga soojalt vastu. Siinsed trennid annavad väga palju juurde ning saan end võistkonnas tunda hästi ja vabalt. Ootan, et järgnev poolaasta tooks mulle palju uusi võimalusi enesearendamiseks ja saaksin ka platsil anda endast kõik! Minu eesmärk on tuua tiimile juurde lisajõudu ja näidata treeneritele, milleks olen võimeline!"

Nõmme Unitediga laenulepingu sõlminud Värva: "Mul on väga hea meel, et saan Nõmme Unitedis võimaluse mängida ja treenida. Tunnen, et see klubi loob mulle väga hea keskkonna, kus saan arendada enda oskuseid ja persooni mängijana. Saan ka regulaarselt spetsiifilisi väravavahitrenne, mida pean üheks olulisemaks võimaluseks uues klubis. Tahan tänada Hiiumaa Jalgpalli ja treener Mariot!"

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK