Villa andis terve poolaja vähemuses mänginud Leedsi väravale turmtuld, aga rauas olid vaid paukpadrunid (0)

Luis Sinisterra ei suuda uskuda, et tema mäng Stuart Attwelli otsusega nii varakult otsa saab. Foto: Scanpix / Reuters / Lee Smith

Inglismaa kõrgliigas tegi Leeds United koduplatsil 0:0 viigi Aston Villaga, ehkki mängis Luis Sinisterra eemaldamise järel peaaegu terve teise poolaja vähemuses.

Suvel Leedsiga liitunud Sinisterra sai teise kollase kaardi 48. minutil, takistades väljasirutatud jalaga Villal palli mängupanekut. Peakohtunik Stuart Attwell oli varem teisi mängijaid sellise käitumise eest hoiatanud ning otsis nüüd Sinisterra rikkumise puhul lõpuks kaardi taskust välja. Et kolumblane oli aga 26. minutil juba korra hoiatada saanud, tuli tal väljakult lahkuda.

Loetud sekundid pärast mängu jätkumist tabas Philippe Coutinho löök posti, väravale lähemale Villa aga ülekaalust hoolimata ei jõudnud. Lõpuks tehti 19 pealelööki võõrustajate kuue vastu, neist seitse lendas ka raamidesse, kuid Illan Meslier ühtegi palli enda selja taha ei lubanud. Leeds suutis omalt poolt vastata vaid ühe raamidesse läinud löögiga.

Nii Leeds kui ka Villa jätkavad hooaega tabeli teises pooles. Eelmises mängus eemaldatud ja seekord mängu tribüünilt vaatama pidanud Jesse Marschi hoolealused on saanud seitsmest mängust kaks võitu, sama palju on võidurõõmu maitsnud Steven Gerrardi juhendatav meeskond, kel mänge selja taga ühe võrra rohkem.

Leeds United - Aston Villa 0:0

Eemaldamine: 48. Luis Sinisterra (Leeds)