Voolaid: künname vagu edasi ja küll me need punktid kätte saame, ka suurematelt (0)

Karel Voolaid. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Paide Linnameeskonna peatreener Karel Voolad rääkis pärast Premium liigas saadud rasket 4:2 võitu Pärnu Vapruse üle, et eurohooaeg on emotsionaalselt olnud positiivne, aga samas ka väga kurnav.

Kui eelmise mängu järel kirus Voolaid realiseerimist, siis seekord löödi neli väravat. "Eks võib-olla olen pahane, aga see on praegune seis pärast euromänge ja nii läheb hooaja lõpuni. Ei tule kergeid mänge, peame rasked mängud ja väljakutsed treeningutel positiivseks pöörama. Me ei eelda kergeid jalutuskäike. Esimesel poolajal oli hea suhtumine, mäng käis headel kiirustel ja niikuinii jääb midagi kripeldama."

Ta lisas: "Vastastel ka mingitel hetkedel asjad õnnestuvad. Pärnu ees tuleb ka kaabut kergitada. Ma ei taha meilt midagi ära võtta, aga meil olid mõned põhimängijad puudu. Peame vaatamata sellele oma taset hoidma. Mäng käib tulemuse peale ja peame kolme punktiga rahul olema."

Voolaid märkis, et pärast edukat eurohooaega on koduliigas raske olnud. "Tõenäoliselt on teatud raskusi, kuigi ei taha seda endale tunnistada. Selge on see, et elasime läbi korralikult meetreid ja emotsionaalselt nii raskeid kui ka positiivseid hetki. See on võistkonnale ja paljudele mängijatele uus olukord. Suvel tahame ja ootame seda, aga selleks eraldi on raske valmis olla. Meie noored on hästi vedanud. Deabeas on lahkunud, Kaimar on vigastatud ja hetkel on Klavan kõrval. Suudame jõuvarud taastada ja mängudeks hästi valmis olla. Künname vagu edasi ja küll me need punktid kätte saame, ka suurematelt."

REKLAAM

Pärnu Vapruse keskkaitsja Martin Kase sõnul toimus mängu lõpus lagunemine nii omavahelise suhtluse kui ka väsimuse tõttu. "Ütleme nii, et enam-vähem tubli esitus meie poolt, aga kümme minutit läks aia taha ja sealt see tulemus tuli põhimõtteliselt. Nendes olukordades tuleb lihtsalt keskenduda ja oma mehed ära jagada. Nii peaks tulemus tulema, aga meil läheb pidevalt niimoodi."

Vaprus ei suutnud eelmises kolmes mängus skoorida, kuid seekord õnnestus Paidele kaks väravat lüüa. "Oleme läbi hooaja põhimõtteliselt kõigile löönud. Praegu oli kehv periood, aga näitame, et oleme ees ohtlikud. Taga tuleb pidama saada, et ka tulemused hakkaksid tulema," lausus Kase.

28-aastane Kase mängis oma endise koduklubi vastu endisel kodustaadionil. "Muidugi on hea tunne. Eks koju on ikka hea tagasi tulla, aga praegu olen Pärnus ja tuleb Pärnu eest võidelda."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK