Zahovaiko: me ei suutnud häid võimalusi võrku panna, natuke jääb meisterlikkusest puudu (Henn: Paide oli natuke teravam) (0)

Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko lausus pärast kodus tehtud väravateta viiki Tallinna Flora vastu, et nurisemiseks pole põhjust, sest meeskond on endiselt konkurentsis, kuigi Flora on pidanud kaks mängu vähem ja jääb nelja punkti kaugusele.

"Mäng oli võitluslik. Meie jaoks olid kolm punkti olulised, tahtsime seda mängu kindlasti võita. Flora oli mänguks hästi valmis, mida oligi oodata. See oli võrdsete lahing ja kahjuks me ei suutnud häid võimalusi - mida ei olnud väga palju, aga siiski oli - võrku panna. Kui on momendid, siis see on tore, aga kui pallid võrku ei lenda, on probleem realiseerimises. Natuke jääb meisterlikkusest puudu ja tuleb treenida," rääkis Zahovaiko mõned minutid pärast lõpuvilet Soccernet.ee-le.

"Vaatamata sellele olen võistkonnaga väga rahul - sada protsenti pühendumine ja kirg mängu vastu nii esimesel kui teisel poolajal ja seda on kõrvalt väga hea vaadata. Muidugi oleme mingil määral pettunud, aga samas ei pea suures pildis pettunud olema, sest kõik on hästi - me ei ole kuskile ära vajunud, oleme konkurentsis ja läheme mäng-mängult edasi," lisas Paide peatreener.

Paide sai suvises üleminekuaknas Ragnar Klavani, kuid rohkem meeskonda ei täiendanud, kui välja arvata Kristofer Pihti naasmine Itaaliast. "Antud hetkel saab [meeskonnaga] rahul olla. Me oleme komplekteeritud ja suvel enam kedagi ei vaata, aga võib-olla õnnestub veel üks mängija tuua. Kui seda üleminekut ei tule, siis üldplaanis on kõik hästi," kommenteeris Zahovaiko.

REKLAAM

Suvise üleminekuakna üllatuspomm oli Paide poolkaitsja Karl Mööli laenuleping Kuressaarega. Paide spordidirektor Gert Kams ütles pressiteate vahendusel: "Olukorras, kus peatreeneril ja mängijal oli erinev nägemus koostöö osas, leidsime koos mängijaga, et parim lahendus nii klubile kui mängijale on minna hooaja lõpuni laenule".

Zahovaiko: "Mul ei ole siin midagi lisada. Tol päeval, kui see uudis välja tuli, oli kõik öeldud."

Flora peatreener Jürgen Henn jäi suures plaanis tulemusega rahule, sest Paide oli tema arvates värskem. "Ma arvan, et kokkuvõttes ei saa väga palju nuriseda. Loomulikult tahame võita ja tulime ka täna kolme punkti järele, aga mäng oli raske. Paide oli hästi valmistunud ja natuke teravam. Kaks tugevat meeskonda mängisid omavahel ja viik on kuldne kesktee," ütles ta.

Henn lisas: "Võitlust ja närvilisust oli mängus palju, tehti palju vigu. Väike väljak soodustab väga kontaktset mängu. Väga häid võimalusi oli vähe, pusimist kastis ja lahtiseid palle kastis jagus mõlemale poole, aga sajaprotsendilist võimalust ei tekkinud."

Kui Paidel oli ligi kahenädalane mängupaus, siis Flora mängis nädala jooksul kaks korda Varssavi Legiaga. Kas meeskond oli euromängudest ja reisimisest väsinud? "Raske öelda, aga kindlasti see natuke mõjutab. Õnneks oli vahe kolm, mitte kaks päeva ja taastumisaeg oli pikem. Muidu oleks raskem olnud. Aga lõpus olid jõuvarud suhtelised otsas. Ma arvan, et Paide oli natuke värskem."

Ka Flora ei olnud suvises üleminekuaknas eriti aktiivne. Kas peatreener on praeguse valikuga rahul, arvestades, et ees võib veel palju euromänge olla? "Loomulikult alati tahaks, et oleks veel pikem pink ja veel paremad mängijad, aga praegu on selline meeskond ja nuriseda ei saa."

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK